anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naciąganie na tytuł aukcji

sobana1968
#7 Wielbiciel#

Sprzedający naciąga na tytuł aukcji który brzmi:

KONTO POKEMON GO 50 LVL, 90M SD, 3X MEWTWO 100%

 co sugeruje że  sprzedaje konto pięćdziesiątego poziomu z gry Pokemon Po  Podany prze niego opis (nie opis sprzedawanego przedmiotu tylko dalszy opis)  jest tak skonstruowany że przedstawia samą grę (tak naprawdę ktoś kto zna grę nie będzie czytał jej opisu bo wie o co chodzi w grze) i w połowie opisu gry jest wtrącone nie jednoznacznie  zapis ze konta są losowe nie mniejsze niż 10lvl co powinno być w tytule aukcji a nie naciąganie na 50 lvl . Jak dla mnie jest to ewidentne naciąganie na kupno czegoś czym w rzeczywistości nie jest. 

Zrzut ekranu 2022-09-25 194054.jpg

Sprzedający pisze ze kto powiedziała  że nie można wylosować konta 50lvl. OK ale niech aukcja nazywa się los na loterie w której można wylosować konto nawet 50 lvl

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sobana1968 Skorzystaj z odnośnika "Zgłoś naruszenie zasad" dostępnego w ofercie. Ten przypadek trafi do weryfikacji i jeśli potwierdzimy nieprawidłowości, podejmiemy odpowiednie działania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sobana1968
#7 Wielbiciel#

zrobiłem niezgodność z opisem 😣

oznacz moderatorów

sobana1968
#7 Wielbiciel#

Od sprzedającego otrzymałem konto 24lvl bez 90m SD i 3 pokemonów 100% iv

oznacz moderatorów

sobana1968
#7 Wielbiciel#

Nie rozumie stanowiska alellgro  reklamacja na drodze rękojmi , sprzedający ma 14 dni na rozpatrzenie i śmieje się w twarz allegro i mi . Czekamy aby łaskawie sprawdził odesłany elektronicznie towar i wcale bym się nie zdziwił jak odpisze ze np login albo hasło nie działa i to moja wina i będzie po sprawie . To co przedstawiłem w dyskusji dowodząc ze nie dotrzymał zasad podstawowych opisanych w regulaminie allegro lokalnie :"Opis ogłoszenia nie może budzić wątpliwości co faktycznie jest przedmiotem sprzedaży." i tu powinno być krótko zwrot pieniędzy a nie czekanie co łaskawie zrobi naciągacz. 

oznacz moderatorów