anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie dostałem kasy i mam wysłać ?

granulka94
#2 Obserwator#

Witam. Czy na allegro lokalnie jeżeli ktoś kupi mój przedmiot ( konto w grze przesyłka meilowa) to musze mu od razu wysłać wszystkie dane mimo, że płatność jest tylko "rozpoczęta" ? Czy dopiero jak dostanę informacje o płatności. Juz mam 2 taki przypadek w tym tyg i okazało się, że poprzedniego przelewu nie było. Gość twierdzi,że wysłał kase i chce konto już i że napisał do ochrony kupujących. Po minucie przyszedł meil :

Witamy, otrzymaliśmy informacje iż kupujący  nie otrzymał przedmiotu za który zapłacił wpłata została wstrzymana do czasu aż przedmiot zostanie przekazany sprzedającemu w celu ochrony kupującego, gdy przedmiot zostanie przekazany należy w odpowiedzi na tą wiadomość wysłać potwierdzenia wysyłki, a wpłata zostanie wznowiona. W przypadku pytań prosimy o odpowiedz na tego e-maila.

Pozdrawiamy Team Allegro

Czyli nie dostałem kasy i mam wysłać ? dziwne.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Knowhere
#21 Demiurg#

@granulka94 "Czy na allegro lokalnie jeżeli ktoś kupi mój przedmiot ( konto w grze przesyłka meilowa) to musze mu od razu wysłać wszystkie dane mimo, że płatność jest tylko "rozpoczęta" ? Czy dopiero jak dostanę informacje o płatności."

Hm, a gdybyś sprzedawał mu ten przedmiot osobiście (F2F), to przekazałbyś mu go dopiero wtedy, gdyby dał Ci pieniądze do ręki, czy wystarczyłoby Ci, gdyby tylko pokazał Ci swój portfel?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

granulka94
#2 Obserwator#

Gość jest bardzo inteligentny 😉 Bez tytułu11.png

oznacz moderatorów

granulka94
#2 Obserwator#

Zdziwiło mnie to, że mam mu to od razu wysłać. I wiadomość na allegro z niebieskim tłem czyli nie od niech tylko od kupującego. A meil z allegro payment przyszedł z zdresu gmail.com...

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Fake, koleś chce cię naciągnąć. Nic nie wysyłaj, napisz do allegro. 🙂

oznacz moderatorów

granulka94
#2 Obserwator#

Gdzie mogę to teraz zgłosić, zeby ponownie wystawic przedmiot, a nie czekac na jego przelew który nie dojdzie ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nigdzie, wystawi się sam (tak twierdzą moderatorki, ja tam nie wiem) 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@granulka94 Przy braku wpłaty ogłoszenie wznowi się automatycznie po 5 dniach. Musisz poczekać. Nigdy niczego nie wysyłaj, gdy nie masz pieniędzy w zakładce Allegro Finanse lub na koncie bankowym. Nie masz takiego obowiązku.

oznacz moderatorów