anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieodebrana paczka

Client:76603647
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry,

nie otrzymalam w pore powiadomien z InPost i nie odebralam paczki z paczkomatu. Paczka wlasnie ruszyla w droge powrotna. Czy moge prosic o ponowne wygenerowanie kody do wysylki? Bede wdzieczna za pomoc.

Zakupiony produkt: https://allegrolokalnie.pl/oferta/futerko-damskie-sztuczne-krotkie 

Przewoźnik i nr przesyłki
InPost 660166479401797131616922

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:76603647
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:76603647 Jeśli przesyłka wróciłam do nadawcy, skontaktuj się ze sprzedającym w sprawie ponownego nadania tej paczki lub rezygnacji z zamówienia. Wszystko teraz zależy od ustaleń między Wami.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:76603647 Będziesz musiała pokryć koszty przesyłki we własnym zakresie.
Kod do nadania wygenerujesz sobie sama w aplikacji Inpost - wtedy podaj go sprzedającemu i niech nada paczkę tym kodem.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A ja nie wierzę w te "nieprzychodzące powiadomienia" > zamawiałem czasami do paczkomatu i zawsze przychodził mail i sms od Inpostu o przesyłce > jak nie odebrałem 1 dnia, to drugiego dnia przychodziła "przypominajka" o terminie odbioru przesyłki

Jak zamawiam kurierem to też zawsze otrzymuję dzień odbioru.

Chyba nie tylko ja tak mam, bo takich postów na AG jest b. mało > to się po prostu nazywa "gapiostwo"

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ziolko39 powiadomienie było 🙂 pewnie kurier włożył paczkę a powiadomienie wysłał jak paczka wróciła 😄

nie otrzymalam w pore powiadomien z InPost

Sam dużo zamawiam i zawsze miałem powiadomienie, nie sposób tego przeoczyć na mailu, sms lub aplikacja + jak wchodzisz na allegro masz komunikat hallo paczka czeka 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kostas11 Czyli druga opcja "gapiostwo" > ew. za rzadkie zaglądanie na maila

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skonstatuj się już ze sprzedającym, aż niemożliwe żeby nie było powiadomienia, ale możesz zadzwonić: 722 444 000 lub 746 600 000.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 🦜

oznacz moderatorów