anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszukano mnie ale nie mogę wybrać produktu zakupionego ponieważ sprzedawca usunął aukcje

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Witam, użytkownik od którego kupiłem konto minecraft oszukał mnie i zmienił hasło do konta po miesiącu i już nie mam do niego dostępu, chciałbym zwrot moich pieniędzy

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:81678799 Jeśli zakup był na lokalnie to wejdź TU i przy danym zakupie kliknij zgłoś problem z zakupem.

oznacz moderatorów

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Nie jestem w stanie, nie wyświetla mi tego zakupu z jakiegoś powodu, kupowałem to na allegro lokalnie i zakończyłem dyskusję po zmianie maila jakimś cudem odzyskał to konto i mnie oszukał

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:81678799 Upewnij się, że logujesz się na właściwe konto allegro.

oznacz moderatorów

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Napewno loguję się na to samo 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:81678799 Zakup nie może ot tak zniknąć.
Zapytajmy moderację, niech rzucą okiem.
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Mam go jakby w zakupionych w zakładce ale jak potem wchodzę w kliknięcie pomoc allegro protect bo zakończyłem dyskusję to nie wyświetla mi tego zakupu 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:81678799 
"nie wyświetla mi tego zakupu z jakiegoś powodu"
"Mam go jakby w zakupionych w zakładce"

Zdecyduj się - albo wyświetla, albo nie 🙂

Spokojnie - poproś moderację to wznowią dyskusję.

oznacz moderatorów

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Jestem zdecydowany :D, wytłumaczyłem ci czarno na białym, mam w zakładce zakupione ale potem wchodząc w późniejszą zakładke gdzie faktycznie chcę wybrać produkt przez który zgłaszam problem to mi go po prostu nie pokazuje w zakupionych 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz założyć dyskusję i tam opisać problem, masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:81678799
#7 Wielbiciel#

Nie jestem w stanie, nie wyświetla mi tego zakupu z jakiegoś powodu, kupowałem to na allegro lokalnie i zakończyłem dyskusję po zmianie maila jakimś cudem odzyskał to konto i mnie oszukał

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sugeruję zajęcie się egzystencją w realu.

Gwarantuję, że wtedy znikną problemy z takimi transakcjami.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów