anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na Allegro Lokalne,

Rumburak_78
#7 Wielbiciel#

Witam!
Niedawno kupiłem telefon na Waszej aukcji, jednak myślę, że jest to oszustwo bo nie widzę zakupionego towaru. Wszystko odbyło się na Allegro Lokalne, specjalnie nalegałem aby użyć z Waszego serwisu aby nie zostać oszukanym a tu psikus. Pieniądze przelane i nic... Najlepsze jest to, że cały czas ta oferta jest aktywna... Proszę o pomoc.

link do aukcji https://allegrolokalnie.pl-768756845.shop/oferta/f4bc48c1-74c2-49da-aa91-a39944f4a9e5 

Mam nr telefonu i wszystko... I co teraz?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A czy aby ktoś nie podesłał ci jakiegoś linka a następnie imitację strony allegro? Potem może jeszcze BLIKIEM opłaciłeś a koleś wyjął kasę z bankomatu. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ten link nie prowadzi do Allegro tylko do strony pl-768756845.shop (allegrolokalnie to subdomena)

To fałszywa strona imitująca serwis Allegro.
Niestety zostałeś oszukany a BLIK który podałeś posłużył do wypłaty gotówki w bankomacie - sprawdź w bankowości.
Możesz się zgłosić na policję ale co do pieniędzy to pozostaje tylko pogodzić się ze stratą bo są one nie do odzyskania.

Jeśli chcesz kupować na Allegro to wejdź na allegro.pl i używaj wyszukiwarki. 
Szukanie „okazji” na innych portalach tak się właśnie niestety kończy… 😐

oznacz moderatorów

Client:35386082
#9 Pomysłodawca#

Z tym szukaniem przez wyszukiwarkę to przesadziłeś. Trudno nią coś znaleźć ostatnio...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:35386082 @To fakt ale nadal lepsze to niż to co widać wyżej. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Rumburak_78 Nie kupiłeś tylko zapłaciłeś i kasa przepadał, zostałeś oszukany, kasy nie odzyskasz , powinieneś zgłosić na Policję.

oznacz moderatorów

fox_paws
#13 Ambasador#

@Rumburak_78 Dziwnie Ci wyszło to naleganie, bo to nie jest Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

Rumburak_78
#7 Wielbiciel#

I tyle w temacie thx za zainteresowanie.

oznacz moderatorów

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

Niestety z pieniędzmi trzeba się pożegnać, wezwanie na policje i czekać.

oznacz moderatorów