anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo na Allegro Lokalnie. Allegro Protect?

Client:115096927
#3 Debiutant#

Dokonałem zakupu na Allegro Lokalnie, za pomocą funkcji 'kup teraz', płatność blik.

Po kilku godzinach po zdjęciach zorientowałem się że produkt za który zapłaciłem nie jest oryginalny. Zgłosiłem to sprzedającemu z informacją że rezygnuję z zakupu, który powiedział że odeśle mi pieniądze tego samego dnia. Nie stało się tak, sprzedający przestał odpisywać. Napisałem do niego z drugiego konta (wystawił przedmiot ponownie) pozorując chęć zakupu, tu już odpisywał normalnie aż do momentu aż skonfrontowałem się z nim i powiedziałem że nadal czekam na zwrot swoich pieniędzy.

Jestem przekonany, że mam do czynienia z oszustem. Mam zapisane wszystkie konwersacje. Paczka oczywiście nienadana.

Czy w tej sytuacji Allegro Protect mnie ochroni i odzyskam pieniądze (510zł)? 
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Kliknij zglos problem z zakupem 

Ma 24h na odpowiedz 

Zglos tam reklamacje 

Ma 14dni na rozpatrzenie / wyslanie towaru / zwrot kasy co tam bedziesz chcial napisz 

oznacz moderatorów

Client:115096927
#3 Debiutant#

Otworzyłem dyskusję, opisałem problem, teraz czekam aż będę mógł zaangażować w sprawę allegro (dziś wieczorem). 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

wniosek o ap pojawi sie po 14 dniach pamiętaj od czasu do czasu coś tam pisać / przypominać się bo bot zamyka dyskusje jeśli nie ma na nich ruchu

oznacz moderatorów

Client:115096927
#3 Debiutant#

O. Dziękuję za informację. 

 

oznacz moderatorów