anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

plaga wyludzen na allegro lokalne ,jak dlugo jeszcze?????

napoleon1970
#9 Pomysłodawca#

allegro lokalne to prawdziwa plaga WALOW.....w ciagu miesiaca 3x kupione i zaplacone ...zero kantaktu ze sprzedajacym...lipne telefony i poczty..trace czas i zdrowie psychiczne .....i mam g.......s jakies allegro protekt....musze pisac i sie scierac ze to ze tamto....jakbym nie mial co robic ..czekac na pracownika allegro ktory  patrzy czy czasami nie mam zadluzenia wzgledem allegro...ok to rozumiem ,czy moje dane sa aktualne.?tego nie rozumiem ..czy jak robilem przelew ktos sprawdzal moje dane??????.. allegro stworzylo regulamin pod siebie ,stworzylo tez przestepcow jak widac ...  temat  kwitnie,policja ma prace,prokuratura,sady tylko ze podatnicy za to placa.............pytanie ?????   jak dlugo ten numer bedzie trwal?????

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:113581577
#7 Wielbiciel#

to smamo mam, kupiłem telefon i niby sprzedawca zapomniał nadać a teraz wyjeżdza do Francji na 2 tygodnie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Co wy piszecie, tu na forum sprzedajacy się skarżą że tam są tylko źli kupujący!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Chyba nie do końca wszystko czytasz . AL to piaskownica a w niej siedzą i jedni i drudzy . 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Najgorszy tu na forum jest jeden okaz z sawanny > za wszelką cenę usiłuje zjeść wszystkich sprzedawców > na surowo, bez soli i bez korzystania z wodopoju > no chyba, że z wódopoju.

oznacz moderatorów