anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podróbka Lancome

MAMY ROZWIĄZANIE!
msobus
#8 Zapaleniec#

Kupilam podklad Lancome, ktory okazal sie podrobka.  Sprzedajaca upiera sie ze jest oryginalny, a to nie prawda ! Twierdzi ze jesli jej odesle produkt ona go zweryfikuje. To juz z daleka smierdzi oszustwem.  Czy ta osoba jest bezkarna ? Jak moge odzyskac pieniadze ? Przeciez jesli odesle jej to badziewie znowu sprzeda je je komus za 150 PLN. Prosze o pomoc. P.S. Ewentualnie skad wezme etykiete zeby odeslac to cos ? Produkt zostal kupiony za allegro lokalne od osoby prywatnej, ale z tego co widze ta kobieta ma w ofercie duzo takich podrobionych podkladow..

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Składając reklamację musisz odesłać towar celem zweryfikowania . 

oznacz moderatorów
msobus
#8 Zapaleniec#

Czy ona powinna wyslac mi etykiete do paczkomatu ? A co jesli ja odesle i ona powie, ze ro oryginal ? Czy musi mi oddac pieniadze ? 

oznacz moderatorów
msobus
#8 Zapaleniec#

Witajcie,

Kupilam podklad Lancome za 150 PLN na allegro lokalne od osoby prywatnej.  Okazal sie on bardzo kiepska podrobka. Sprzedajaca upiera sie ze to orginał..I ma wiecej takich produktow w ofercie. Jak moge sie chronic ?

Pomyslalm, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie dla mnie odstapienie od umowy. Czy mam racje ?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@msobus zakup od osoby prywatnej nie da się odstąpić od umowy bez podania przyczyny nie chroni cię ustawa konsumencka

oznacz moderatorów
msobus
#8 Zapaleniec#

A jesli podam jako przyczyne: niezgodnosc z opisem. To w koncu podrobka, a nie Lancome.. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@msobus Tak składasz reklamację na niezgodność z opisem, najlepiej przez dyskusję masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
msobus
#8 Zapaleniec#

Dziekuje

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@msobus to będzie to reklamacja ktorą prywatny sprzedawca może uznać lub odrzucić. Jak odrzuci to allegro nijak go nie zmusi do oddania kasy może wypłacą ap na swój koszt. Jak chcesz coś ugrać musisz mieć potwierdzenie od dystrybutora że to podróbka

oznacz moderatorów
msobus
#8 Zapaleniec#

Jak je zdobede ? Wystarczy pojsc do drogerii z tym "kosmetykiem" ?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@msobus  Wejdź na stronę https://www.lancome.pl/ 
Na samym dole masz kontakt - napisz lub zadzwoń i zobacz co Ci powie producent.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Otwórz dyskusję i niech się sprzedajacy wypowie.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@msobus Etykietę zwrotną musisz wygenerować sama na stronie przewoźnika. W przypadku uznanej reklamacji sprzedawca zwróci Ci koszt wysyłki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów