anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pojawienie się ponownie obserwowanych ofert

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gork17
#9 Pomysłodawca#

Witam

Dzisiaj po wejściu na AL zauważyłem dużą ilość obserwowanych ofert (ponad 30), gdzie normalnie miałem tylko kilka. Okazało się, że są to oferty już dawno nieaktualne, które kiedyś obserwowałem. Spróbowałem pokasować je jeszcze raz, ale jak przejdę do kolejnej strony, to znowu pojawiają się w obserwowanych. Czyżby jakiś błąd na Lokalnie ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Oferty może moderator wykasować, stare, nieaktualne: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Gork17
#9 Pomysłodawca#

Tylko właśnie zastanawia mnie dlaczego nagle pojawiły się stare obserwowane oferty, które już dawno odznaczyłem 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gork17 dziękuję za Twoje zgłoszenie! Sprawdziłam i powtórzyłam problem - usuwam ofertę z "obserwowanych", a za chwilę jest znowu w tej zakładce. Zgłosiłam to już odpowiedniemu zespołowi, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Gork17
#9 Pomysłodawca#

Widzę że obserwowane wróciło do normy 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gork17 wracam z odpowiedzią. Bardzo proszę sprawdź teraz czy stan Twojej zakładki "obserwowane" się zaktualizował. U mnie jest już okej.
To opóźnienie, które powoduje, że usuniętę oferty z zakładki są widoczne tam jeszcze przez chwilę, ale po chwili już"zaskakuje" i ostatecznie dzieje się tak, jak sobie życzymy - oferta przestaje być obserwowana.

EDIT: odpowiadaliśmy sobie w tym samym czasie 😉 Bardzo się cieszę, że już wszystko okej! Pozdrawiam!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów