anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem sprzedającego z nadaniem przesyłki Inpost

welchia
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem na Allegro lokalnie produkt. Wszystko podałem z zapisanych na allegro danych a paczkomat wybrałem również przy pomocy wyboru paczkomatu. Problem ma nadający i pisze w sms "Probowalem wyslac ale pojawia sie blad ze jest podany bledny adres (albo nr domu albo paczkomatu). Wyslalem to do allegro, zeby cos poradzili."

Numer Oferty to 1078033057

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@welchia wybrany przez Ciebie paczkomat może mieć awarię lub zaplanowaną konserwację .

Lokalnie .... nie wiem czy sprzedawca ma możliwość zmiany paczkomatu odbiorczego .. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:39060075
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem z nadaniem

IMG_5234.jpeg

oznacz moderatorów

welchia
#7 Wielbiciel#

U mnie rozwiązaniem było nadanie przez sprzedającego paczki przez stronę inpost plus dopłata do nadanej w ten sposób paczki przez mnie. Chociaż jeżeli kupujący wybrał by przesyłkę bez SMART to należało by tylko dopłacić różnice. Problem zdaje się jest na Allegro gdzie być może system nie rozpoznaje określonych zapisów adresu np. Warszawska 12/10 ... 12m10 i przez to generuje błąd, nie mniej jeżeli klient wybiera Paczkomat to po kiego wuja potrzebny jest nr budynku.

 

oznacz moderatorów

Client:39060075
#8 Zapaleniec#

No właśnie wybrany jest paczkomat

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39060075 spróbuj proszę teraz wygenerować tę etykietę i daj znać, czy się udało 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:39060075
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Bardzo 🙂 Udało się wygenerować kod do paczkomatu. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

a w adresie kupującego (nie dostawy) miedzy nazwą ulicy/miejscowości a numerem domu jest przerwa?

oznacz moderatorów

welchia
#7 Wielbiciel#

Wszedłem teraz sobie w ustawienia konto Allegro(zwykłe nie lokalnie) przeszedłem do edycji adresu do wysyłki, po wejściu do formularza edycji miałem w okienku "Ulica" Ulica20/45, a w okienkach nr budynku i nr mieszkania nie było nic. Podałem więc prawidłowo nazwę ulicy oraz nr budynku i mieszkania i kliknąłem zapisz zmiany. Po wypełnieniu formularza w danych do wysyłki zapis zminił się na "Ulica 20 / 45" widząc jak Allegro zapisuje adres tj. ulica i numer dodatkowo wyedytowałem mój adres ten nad adresem do wysyłki na "Ulica 20 / 45" bo wcześniej miałem Ulica20/45.

Allegro zdaje się jakiś czas temu musiało coś zmienić gdyż danych adresowych jak i do wysyłki nie zmieniałem od założenia konta 18 lat temu(jak ten czas leci) i do tej pory nie miałem żadnych problemów tak na Allegro jak I Lokalnie.

 

oznacz moderatorów

Client:39060075
#8 Zapaleniec#

Paczka do paczkomatu

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:39060075 i co pisałeś do tej obsługi?

oznacz moderatorów

Client:39060075
#8 Zapaleniec#

Dałam screen ten co wyżej. To samo napisałam w wiadomości. Ale cisza. Ale tu wyżej Pani pomogła, nie wiem co Pani zrobiła, ale się udało wygenerować kod bez problemu. 

oznacz moderatorów