anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniędzy

Client:100241354
#7 Wielbiciel#

Ostatnio zamówiłam telefon na allegro lokalne wszystko było dobrze dopóki nie przeszłam do płatności mój limit wysyłania pieniędzy wynosił 500zl ja chciałam wysłać więcej płaciłam wtedy na PayU. Lecz niestety pisało że przy płatności wystąpił problem. Chodź większym problemem jest to że moje pieniądze zostały zabrane z konta a dalej nie mam ich zwrotu. I teraz pytanie czy mnie oszukali czy coś może ktoś wie. No bo tak stracić kilka set złotych to trochę boli

IMG_20240418_195922.jpg

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Halfrunt
#18 Luminarz#

Taaaak ?

oznacz moderatorów

Client:100241354
#7 Wielbiciel#

Przez przypadek udostępniłam gdy nie skończyłam pisać przeczytaj teraz może wiesz

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Zamieszczony obrazek jest widoczy tylko dla Ciebie, aby móc go upublicznić musi zatwierdzić moderacja.

Przywołajmy ich.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

może zerkną i pomogą. Czy wogóle masz ten zakup w zakładce zakupy? czy płaciłaś jakimś linkiem przesłanym od kogoś.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:100241354 niepoprawna płatność powinna wrócić do 3 dni roboczych o ile to zakup na allegro lokalnie. 

oznacz moderatorów

Client:100241354
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam na allegro lokalne ale nie mam dalej pieniędzy 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kasa wróci na konto do 3 dni o ile to nie byl zakup na jakiś lipny link z fb

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Pytałem się jeszcze wczoraj Czy wogóle masz ten zakup w zakładce zakupy? czy płaciłaś jakimś linkiem przesłanym od kogoś.

Nie sprawdziłeś. Pytałem bo jeśli nie masz tego zakupu w zakładce Allegro Lokalnie jako kupione, a zakupu dokonałaś na postawie przesłanego linku od kogoś, to dałaś się oszukać. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile poszło, przecież jak masz inną kwotę ponad limit to nie powinno dojść do przelewu, ale jak piszą nieudana płatność wraca sama w ciągu 3dni tam skąd wyszła.

oznacz moderatorów

Client:100241354
#7 Wielbiciel#

Poszło 609,98 zł a dalej nie mam pieniędzy 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To idź na policję, bo teraz gdy widać print screen masz adres domeny nie Allegro Lokalnie a jakiś zakup on-line pl 

oznacz moderatorów