anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Propozycja zakupu poza Allegro

pysio721220
#8 Zapaleniec#

Otrzymałem taką wiadomość. Treść Twojej wiadomości wysłanej do sprzedawcy zawierała propozycję zakupu poza Allegro, dlatego nie mogliśmy dostarczyć jej do odbiorcy.

Jeśli chcesz się z nim skontaktować, napisz wiadomość ponownie, ale nie wysyłaj treści naruszających Regulamin Allegro.

Treść mojej wiadomości wysłanej do sprzedawcy, nie zawierała żadnej propozycji zakupu poza Allegro, kupiłem normalnie produkty na stronie Allegro lokalnie. Wszystko było dogadane ze sprzedającym. Nikt nie naginał regulaminu. Po chęci kupna , przyszła informacja że sprzedający musi potwierdzić sprzedaż i czekano na odp sprzedającego dotyczącą wysyłki. Ja napisałem że proszę o potwierdzenie bo ****piiip**** tego wymaga, zamiast Allegro. To zwykła pomyłka i przejęzyczenie, bo robiłem kilka transakcji w tym tygodniu na różnych platformach. Tak jakby pomylić i zamiast Tomasz napisać Piotrek. Nie wiem dlaczego do razu straszenie wykluczeniem itp. Proszę to wziąć pod uwagę. Jak zareagować na to? Pozdrawiam Grzegorz [edycja]

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

krejzole
#14 Krzewiciel#

Próbowałem zadać pytanie o   p i e p r z    datę przydatności i też nie moglem.

oznacz moderatorów

pysio721220
#8 Zapaleniec#

A więc ciągnąć dalej czy to zostawić? żeby nikt nie miał problemów? 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Napiszesz tylko słowo "poza" to od razu zostajesz podejrzanym. Maszynka śledząca nie analizuje calego kontekstu Twojej wypowiedzi. **piiip**c **piiip**m też nie można.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet odpowiedź "nie sprzedaję poza allegro" może być zaczątkiem kłopotów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak działają BOTy, tu już nikogo nic nie dziwi.

oznacz moderatorów

pysio721220
#8 Zapaleniec#

Czyli nic więcej nie pisze... 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pysio721220 wystarczy, że usuniesz nazwę innego portalu i będziesz mógł wysłać pytanie/wiadomość do sprzedającego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pysio721220
#8 Zapaleniec#

Nie, ja już pisałem do sprzedawcy i jest OK. Tylko czy Allegro nie będzie ciągnęło sprawy dalej? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pysio721220 nie, wszystko jest ok z naszej strony 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

pysio721220
#8 Zapaleniec#

Dzięki. No ten się nie myli , kto nic nie robi... 

oznacz moderatorów