anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedłużenie czasu licytacji - czy takie działanie jest zgodne z regulaminem i zasadami licytacji?

Idź do rozwiązania
lechuwie
#7 Wielbiciel#

W niedzielę licytowałem konsole i zalicytowałem w ostatnich sekundach lecz sprzedający  2 razy przedłużył czas o dodatkowe 5 min. Czy takie zasady są zgodne z regulaminem i zasadami licytacji? 

9 ODPOWIEDZI 9

Odp.: przedłużenie czasu licytacji

Idź do rozwiązania
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, na Allegro Lokalnie każda oferta złożona w ostatniej minucie przedłuża licytację o 5 minut. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
pinsplash
#21 Demiurg#

@lechuwie  To NIE sprzedajacy przedłuża, a tak jest skonstruowany mechanizm licytacj na Allegro Lokalnie. Przy każdym zalicytowaniu w ostatniej chwili, przedłuża o 5 min czas trwania aukcji.

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
lew433
#21 Demiurg#
Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Knowhere
#21 Demiurg#

@lechuwie W linku, który podał lew433 masz napisane "Jeżeli przystąpisz do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund jej trwania, licytacja automatycznie przedłuży się o dodatkowe 5 minut." oraz "W odróżnieniu od Allegro.pl, w Allegro Lokalnie nie licytuje za Ciebie system. Oznacza to, że licytacja odbywa się na bieżąco, a kwota licytacji nie jest podnoszona o tak zwaną kwotę postąpienia. Podana przez Ciebie kwota będzie natychmiast widoczna w licytacji, także dla innych licytujących." - chyba jednak nie wszystko lechuwie😉

Idź do rozwiązania
lechuwie
#7 Wielbiciel#

No cóż przyznaje się bez bicia, że po raz pierwszy licytowałem w aukcjach lokalnych i wiem, że po raz ostatni... ... No cóż to nie moja bajka jak widzę bo przeczy zasadom, które dotąd znałem z allegro.  Nigdy nie korzystałem z licytacji poprzez system, a zawsze robiłem to i będę robił nadal osobiście. Te aukcje lokalne są dla ..... młodych chyba. 

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Knowhere
#21 Demiurg#

@lechuwie Zawsze można sobie ustawić snajpera.

Idź do rozwiązania
dorsz4
#7 Wielbiciel#

Pytanko.A jak będzie więcej snajperów?

Odpowiedz
Ładowanie...

Idź do rozwiązania
Knowhere
#21 Demiurg#

@dorsz4 Jak na Dzikim Zachodzie - wygra najlepszy😁