anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Gwarancja Bezpiecznych zakupów"

Fan-Technics
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie.

Piękny ale chyba pusty slogan "Gwarancja Bezpiecznych zakupów"

Od dłuższego czasu próbuję się doprosić o zwrot pieniędzy z funduszu ochrony kupujących na Allegro.

Kupiłem w listopadzie sprzęt na Allegro lokalnym wpłaciłem pieniądze przez portal Allegro i ani widu ani słychu. Nie otrzymałem sprzętu kwota nie mała bo ponad 700 zł.

Zgłosiłem oficjalnie problem do Allegro, podesłałem potwierdzenia z banku itp.

Raz była rozmowa telefoniczna z pracownikiem Allegro (chyba nie do końca był kompetentny bo musiałem od nowa wszystko tłumaczyć i ponownie wysyłać dokumentację)

Nic zupełnie nie dzieje się w tej sprawie, ile trzeba czekać na pozytywne załatwienie?

Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia?

Co mogę jeszcze zrobić w tej sprawie?

gwarantujemy bezpieczne zakupy" pięknie brzmi ale wygląda na to że to tylko chwyt reklamowy do przyciągnięcia jak największej liczby klientów do korzystania z portalu aukcyjnego.

Co mam robić, pomocy!

Pozdrawiam AKrx7

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Fan-Technics Jeśli Twoje logo jest linkiem do zewnętrznej stronie to tak, jest to zabronione. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Fan-Technics
#8 Zapaleniec#

A widać tam jakieś "www"?

Kiedyś to było proste zwykłe Allegro a teraz co? Korporacja tak.

To może jak wam mało, jeszcze jedną złotóweczkę tak sobie bo sobie zachcieliście do każdej transakcji po mimo drakońskich prowizji.

Ile jest dziennie transakcji na allegro? Miliony! i od każdego za friko złotóweczka leci to są miliony złotych dziennie za co? za nic?

Za to że już u was nic nie można napisać pokazać co by się mogło nie spodobać. O przepraszam można, płacić co miesiąc.

Na niektórych towarach mamy po 10% zysku a wam trzeba oddać 12%, super sprawa:)

Jestem już pełnoletni w Allegro i wiele widziałem ale takiej  waszej pazerności to jeszcze nie było!

Przypomniała mi się jeszcze jedna kwestia, dlaczego nie podajecie adresu mailowego klienta po dokonanym zakupie tylko jakiś wasz wewnętrzny adres do pełnej inwigilacji?

Skoro chyba mądrale u was wiedzą że do każdej wysyłki kurierskiej czy paczkomatowej trzeba podać adres mailowy odbiorcy przesyłki.

A bzdury z łączeniem wszystkiego do katalogu.

Zgodzę się że to fajna sprawa w przypadku nowych artykułów, ale jak mam powiązać i z czym stary panel od radia samochodowego albo jeśli znalazłem taki nowy nie używany? to jak mam podać jego EAN bo przy nowym muszę podać.

Tyle samo macie bzdurnych pomysłów co i nasz kochany rząd co nami tak pięknie rządzi:)

Pozdrawiam

 

Ręce opadają.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

ojojoj... popłakał się chłopcyna... no, chodź malutki do mamusi... psytuli... da cycusia... i bedzie git

oznacz moderatorów

Fan-Technics
#8 Zapaleniec#

I od razu lepiej:)

oznacz moderatorów

Fan-Technics
#8 Zapaleniec#

Ale widać , że nic mądrego nie da się na to odpowiedzieć, co?

Moim najszczęśliwszym dniem byłby ten w którym wszyscy sprzedający powiedzieli by wam "do widzenia"

Tak po prostu w jednej chwili.

Ciekawe do jakiego cycka by trzeba was wtedy przytulać, chyba musiał by być wielkości księżyca.

I tego wam życzę z całego serca (choć to niestety nie realne) ale by było fajnie:)

Zamykam temat.

oznacz moderatorów