anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedający mówi że nie ma wpłaty

dorcia6925
#7 Wielbiciel#

witam serdecznie kilka dni temu kupilam na alegro lokalnie towar a zkonta pobrało mi pieniądze ale sprzedający mówi że nie otrzymał wpłaty konto się zgadza płatność przez pay u co mam zrobić aby odzyskać pieniądze

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@dorcia6925 Jaki masz status wpłaty? Zakończona? Jaki masz status zakupu? Opłacony? Jeśli tak, sprzedający wprowadza Cie w błąd. Pieniądze ma tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

dorcia6925
#7 Wielbiciel#

zakończona sprzedający mówi że pieniądze dostało alegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zakończona to środki ma sprzedający, otwórz spor : https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

dorcia6925
#7 Wielbiciel#

 jest już otwarty ale sprzedający nadal twierdzi że nie ma  pieniędzy jak to sprawdzić kto ma te pieniądze  pay u czy sprzedający

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dorcia6925 Pieniądze są na saldzie sprzedającego Allegro Finanse. Może to sprawdzić w tej zakładce. Również tam musi podać dane do wypłat i kiedy zostaną zweryfikowane, będzie mógł wypłacić środki na swój rachunek bankowy. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nat_not A co będzie jak sprzedawca nie zgodzi się na przesłanie skanu dowodu celem weryfikacji bo uważa to za zbyt niebezpieczne? .Czy jego pieniądze będą tam ciągle wisieć i jak zmusić allegro do ich oddania bez wysyłania skanów dowodu ? Do mnie też kiedyś takowy meil przyszedł że jeśli bodajże do 1 stycznia się nie zweryfikuję to mi zblokują możliwość wypłacenia moich uczciwie zarobionych pieniędzy jak i kosztów wpłaconych na nadanie wysyłek w aukcjach charytatywnych których sporo wystawiam. Proszę o podpowiedź.

oznacz moderatorów

dorcia6925
#7 Wielbiciel#

a jeżeli nie zostanie zweryfikowane to oddadzą mi pieniądze

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dorcia6925 Sprzedający powinien zrealizować zamówienie, kiedy środki zostaną zaksięgowane na jego saldzie w Allegro Finanse. Konfigurację konta do wypłat można przeprowadzić później, podając dane. Procedurę weryfikacji ustalają operatorzy płatności, z którymi współpracujemy - PayU i Przelewy24. 

Jeżeli porozumiecie się w sprawie odstąpienia od transakcji, sprzedający może do nas napisać przez formularz w sprawie zwrotu Twojej wpłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

dorcia6925
#7 Wielbiciel#

czyli mam napisać do sprzedającego o wypełniienie formularza i bedzie ok

oznacz moderatorów