anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status na Allegro lokalnie

ItsMeT0AD
#7 Wielbiciel#

Cześć, kiedy aktualizuje się status na Allegro lokalnie? Sprzedawca twierdzi ze nadal paczkę w paczkomacie koło godziny 16:00 a ja mimo tego nie mam ani dodanego trackingu do aplikacji inpost gdzie zawsze się to robi z automatu, a na stronie Allegro lokalnie ciagle widnieje status „oczekiwanie na nadanie”. Sprzedawca coś kręci czy raczej tak jest zawsze na lokalnie?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie jestem pewna jak na lokalnym ale pewnie podobnie jak na głównym. A tu status się zmienia dopiero jak kurier wyjmie z paczkomatu i odklika. Więc może mówić prawdę. Jeśli podał numer paczki to na śledzeniu inpostu będzie to prawidłowo podane...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może i do jutra się nie zmienić, zmieni się jak ją kurier zabierze.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ItsMeT0AD wygląda to jednak jakby sprzedający nie nadał przesyłki, chyba że zrobił to poza Allegro Lokalnie (np. w aplikacji InPost). Poproś o numer przesyłki do śledzenia, wówczas będziesz mógł sprawdzić to na tej stronie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ItsMeT0AD
#7 Wielbiciel#

391F1B3F-D81D-406C-81F3-AA30E8F4733A.png

@la_nika obstawiam ze zwleka z jakiegoś powodu i dopiero dzisiaj utworzył zlecenie paczki. Mówił ze między 11/12 kurier opróżnia paczkoamt a dopiero dzisiaj o 12:25 dostałem komunikat ze paczka jest „w trakcie przygotowania”, nawet nie ze jest nadana 😑.

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ItsMeT0AD Przykro mi, że sprzedawca zwleka. 😕 Być może jakaś sytuacja losowa nie pozwoliła mu nadać przesyłki w deklarowanym czasie? Jesteś z nim w kontakcie? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ItsMeT0AD
#7 Wielbiciel#

Wystarczyło by powiedzieć ze nie dał rady i tyle a nie kłamać w żywe oczy ze nadal już w paczkomacie jak widzę dobrze ze dzisiaj dopiero etykietę wygenerował na Allegro lokalnie. Tak jestem z nim w kontakcie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak mają sprzedajacy, ale piszą tu sprzedajacy że to kupujący są tymi złymi, szkoda że tego nie widzą.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

LEWku zmień proszę tę wklejkę, bo od kilku dni codziennie ją widzę... Ja jestem i sprzedający i kupujący i psioczę też na jednych i drugich xD Nikt nie jest nie winny i nikt nie jest tylko winny. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

annusiu szkoda ze nie widzisz wpisów sowich kolegów, ich nie upominasz jak piszą "Spuść kupującego na drzewo"☹️

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ItsMeT0AD Rozumiem Cię. 🙁 W razie czego pisz tutaj do nas. Masz też możliwość założenia dyskusji, ale z tym bym jeszcze trochę poczekała. Dajmy sprzedawcy szansę. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ItsMeT0AD
#7 Wielbiciel#

Dam mu czas do czwartku, może piątku skoro dał do paczkomatu w „poniedziałek po 16”.

oznacz moderatorów

ItsMeT0AD
#7 Wielbiciel#

Obstawiam ze to jednak scammer, Ryzen 5 5600 jeszcze w cenie jakiej go kupiłem jest dostępny na Allegro czy innych stornach z ogłoszeniami jak się chwile poszuka, jednakże rtx 3070 za 1200zl już śmierdzi oszustwem

oznacz moderatorów