anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)

adams930
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam Szanownych Moderatorów. 

W dniu dzisiejszym dokonałem zakupu na poniższej aukcji

https://allegrolokalnie.pl/oferta/microsoft-office-2019-professional-plus-klucz-vo7

Aukcje od tego, konkretnego sprzedawcy wybrałem dlatego, że przy nazwie jego konta widniały 2 informacje "na allegro od 9 lat" oraz "często sprzedaje". Ponadto 2 inne osoby dokonały zakupu na tej samej aukcji. Pomyślałem sobie, że to dobrze świadczy i że raczej nie ma szans, że trafiam na oszusta. Niestety, ku mojemu zaskoczeniu, chwilę po zakupie, przy próbie wejścia na powyższy link dostałem komunikat "Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)". Czy jest to wynik blokady konta sprzedającego czy może ten zaraz po dokonaniu zakupu pousuwał wszystkie swoje aukcje i przysłowiowo "zapadł się pod ziemię"? Pisałem już w oknie czatu i dzwoniłem na nr. telefonu, który wyświetlił mi się w mailu po płatności. Niestety bez odpowiedzi. Niestety obawiam się, że zostałem oszukany i że straciłem wpłacone pieniądze. 😞

Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki / pomoc w sprawie. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

komis-bell
#21 Demiurg#

@adams930 Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy więc nie masz się czym martwić 🙂
Otrzymasz zakupiony przedmiot lub zwrot pieniędzy.
Zaraz moderatorki zobaczą co jest grane.

oznacz moderatorów

adams930
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybki respons. Pierwsze nerwy ukojone 🙂 Teraz pole do działania oddaję moderatorkom 🙂

oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem, czy coś się zmieniło, ale jakieś 3-4 lata temu odzyskiwałam swoje pieniądze za rzecz, którą sprzedawca nie wysłał. Poza wypełnieniem papierów Allegro życzyło sobie skan dowodu osobistego. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@adams930 Ta oferta została usunięta, ale nie zwalnia to sprzedającego z finalizacji transakcji. Najlepiej skontaktuj się z nim w tej sprawie. Możesz też rozpocząć dyskusję, jeśli ostatecznie nie wywiąże się on z transakcji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

adams930
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Z utworzeniem dyskusji poczekam jeszcze trochę, a w tak zwanym międzyczasie będę próbował nawiązać kontakt ze sprzedawcą. Chciałbym jeszcze dopytać, co w sytuacji, gdyby moje działania nie przyniosły skutku? W nawiązaniu do powyższego posta, w razie nieotrzymania towaru, jak mogę ubiegać się o zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@adams930 Będziesz mógł wystąpić o rekompensatę w ramach Allegro Protect. Tutaj znajdziesz szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Mam taki sam problem. Zakupu dokonałam dziś po północy.  Kodu nie dostałam a oferta zniknęła. Napisałam do sprzedającego i czekam od rana na odpowiedź. 

oznacz moderatorów

adams930
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy sprzedawca był ten sam. Z moim koniec końców udało mi się nawiązać kontakt telefoniczny. Kod otrzymałem 5 min po rozmowie, także finał sprawy nie był tak pesymistyczny, jak zakładałem na początku. @grsyka17 zobacz czy w mailu, który przychodzi po uiszczeniu opłaty, nie ma na dole danych kontaktowych sprzedawcy (email i nr. telefonu).

oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Na razie czekam na odpowiedź przez Allegro Lokalne. Sprzedawca ponownie wystawił Office tylko drożej. Mój sprzedawca to pan Mateusz M.

oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Też doczekałam się już klucza:)

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@grsyka17 a czemu nie kupisz oryginału 🤑 (wiem wiem zasada CCC)

Zobacz zakładkę spam? 

oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Spam zawsze sprawdzam. Co do Office to szukałam taniego ponieważ kilka kupionych po 300-400zł wraz z awarią płyty głównej, czy jak ostatnio zintegrowanej karty graficznej w Dellu straciłam. Nie mam takich środków aby co 2-3 lata kupować wszystkie programy od nowa. 

oznacz moderatorów