anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto.

anuuula_sc
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam serdecznie. Potrzebuje pilnie pomocy. Dnia wczorajszego ktoś włamał się na moje konto. Zostały wykonane transakcje. Dokładnie 7 zakupionych przedmiotów na łączną kwotę 1200 zł. Oczywiście środki zostały ściągnięte z karty która była przypisana do konta. Proszę o pkmoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@anuuula_sc Pozmieniaj hasła na koncie Allegro i w banku. Nigdy nie podpinaj żadnych kart do konta Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar... Kradzież pieniędzy zgłoś na policję. 

Wejdź w Moje zakupy i jeśli jeszcze jest czas Anuluj zakup lub kliknij Zwrot towaru. Jeżeli przedmioty nie zostały jeszcze wysłane, pieniądze wrócą na kartę. 

oznacz moderatorów

anuuula_sc
#7 Wielbiciel#

Hasła zostały zmienione. Udało mi się skontaktować z osobami które sprzedają i są poinformowani aby nie wysyłali żadnych paczek. Jak mam się starać o odzyskanie pieniędzy ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@anuuula_sc Jeśli sprzedawcy już oddadzą wpłaty, pieniądze wrócą automatycznie na rachunek karty. Powinni oddać niezwłocznie, a potem Allegro Ci je przekaże w ciągu około 3 dni. 

oznacz moderatorów