anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków na konto bankowe

MAMY ROZWIĄZANIE!
Marcel200018
#8 Zapaleniec#

Cześć. Mam pewien problem. Otóż przedwczoraj zakupiłem laptopa z konta mojego brata i dokonałem od razu przelewu z góry. Jednak wczoraj zdecydowałem się anulować transakcję(sprzedający wyraził zgodę) i pieniądze wróciły na konto bankowe brata... No w sumie to tak się stało, ale po chwili środki zostały pobrane z konta bankowego. Jak to można rozumieć? Dlaczego powróciły środki na konto, po czym po jakimś czasie tych środków nie było już na koncie? Prosiłbym o jakieś wskazówki, cokolwiek. Sprawdzałem z bratem na jego allegro finanse lecz jest napisane 0zł. Już nie wiem co mam robić. Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mdrogeria
#21 Demiurg#

Marcel200018 miałem kiedyś tak z Alior - em , a że jestem dociekliwy doszłem ,że przelew początkowy czyli zaplata został wyzerowany . To było moje jedyne anulowanie dlatego nie powiem czy to tak dziala czy było to wybryk .

oznacz moderatorów
Marcel200018
#8 Zapaleniec#

Cóż zostaje mi póki co czekać jeszcze na jedną sesję z PKO BP która jest jakoś po 17. Może znajdzie się ktoś, kto wie co się stało. I dzięki za szybką odpowiedź

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Powinny wrócić na konto z którego była płatność, zapytaj w banku dlaczego tak się stało, skoro nie ma ich na koncie AF.

oznacz moderatorów
Marcel200018
#8 Zapaleniec#

Ok wróciły pieniądze na konto uff. Można zamykać wątek

oznacz moderatorów