anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysłałem kupującemu prośbę o czarną listę

garga_97
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Ale dzisiaj ceny na moich aukcjach znów zaczęły rosnąć w szaleńczym tempie, jeśli teraz skończę aukcję i okaże się, że to znowu on, co mam zrobić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@garga_97 Na Allegro Lokalnie czarna lista nie działa. Jeśli ktoś Ci w aukcjach ciągle licytuje duże kwoty i nie płaci, zgłoś go tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przestań wystawiać na AL a zacznij na normalnym ,to znacznie ograniczy takie głupie zabawy pseudo klientów.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@garga_97 Podaj mi proszę numer lub link licytacji, której dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@_HolaOla_ 

W ogóle pozwalacie na te mysteyboxy, bo ja już się w tym gubię. Pytam z czystej ciekawości.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-texas Co do zasady takie oferty nie łamią regulaminu jeśli Sprzedający zaznaczy, co może się znaleźć w takim zestawie oraz zaprezentowane będą jego zdjęcia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

garga_97
#8 Zapaleniec#

 

Tak, już to zrozumiałem, dziękuję, ale z jakiegoś powodu sprzedawca, który sprzedał mi kilka podobnych pudeł, nie został zablokowany;) i nie otrzymał listu o naruszeniu zasad. Powiem więcej, przysłał mi śmieci, puste pudła. w rezultacie musiałem mu to wszystko zwrócić, aby mógł zgodzić się na reklamację. 

Muszę go błagać o zwrot pieniędzy, bo jest królem i bogiem  allegro lokalne   w jego opinii... 

jakbym nie zauważył, że w ostatniej chwili aukcji podniósł 10 razy moją ofertę. Myślę, że nie ma sensu kupować 1 opakowanie z 3 sztuk, kiedy 2 zostały już mi  sprzedaneе

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@garga_97 Jeśli mamy sprawdzić czy dany Kupujący działa celowo na Twoją niekorzyść, poproszę o jego login lub dokładny numer oferty, której dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

garga_97
#8 Zapaleniec#

lukasz2308

12AEB79D-1300-4565-BC4E-40B586C61AAA

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@garga_97 Dziękuję, ale to konto jest już u nas zablokowane. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Aga_621
#7 Wielbiciel#

A to ciekawe bo wchodzę na kartę tego użytkownika i konto jest ciągle aktywne.

oznacz moderatorów