anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zła zawartość paczki

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić, gdy przyszła do mnie przesyłka z innymi przedmiotami niż te które zamawiałem? Jak przebiega proces zwrotu paczki, mogę zamówić kuriera pod drzwi który to odeśle? Zostawić w paczkomacie samodzielnie? Jakieś opłaty za to się płaci? Dodatkowo chcę spytać, co by się stało jakbym nie odesłał przesyłki z powrotem i bez kontaktu z nadawcą na przykład przesyłkę sobie zostawił w domu albo się jej pozbył wyrzucając ją na śmietnik? Czy groziłoby mi coś wtedy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:123400582 Zacznij od kontaktu ze sprzedającym i poinformuj go o sytuacji. Być może doszło do zwykłej pomyłki.

oznacz moderatorów

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

I co dalej? interesuje mnie jak będzie przebiegał dalszy proces związany z tą przesyłką

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#14 Krzewiciel#

@Client:123400582  tak jak uzgodnisz to ze sprzedającym.

Może być to jego pomyłka, może być pomyłka kurierów, różne sytuacji się zdarzają.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:123400582 Nie ma zwrotu, zrób zdjęcia udokumentuj i otwieraj dyskusję, może być problem: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:123400582 napisz do sprzedawcy, może on pomylił lub kurier, paczka nie jest Twoja i w systemie mają doręczenie i do kogo, więc będzie to przywłaszczenie 😞

A kroki zależą od sytuacji 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:123400582
#7 Wielbiciel#

a jeśli chodzi o same odesłanie paczki to jak ono przebiega? Mogę wezwać kuriera pod swoje drzwi? Może istnieje taka opcja z paczkomatem?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:123400582 co napisał sprzedawca ????? nic nie rób bo może to pomyłka przewoźnika i on odbierze paczkę, jak wina sprzedawcy to odsyłasz na koszt jego a on Ci przysyła poprawną, po co gdybać jak nie wiadomo co się stało !!!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:123400582 Nie możesz odsyłać bez porozumienia i wyjaśnienia sprawy. Nie odbierze i co dalej?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:123400582  "Mogę wezwać kuriera pod swoje drzwi? "

Wszystko ci wolno, nawet samolot możesz zamówić, to wszystko zależy tylko od zasobności twojego portfela.  Pamietaj tylko że koszt  zwrotu możesz potem rozliczyć tylko  w najtańszej dostępnej opcji.

Nie ma więc uzasadnienia  zamawiania samolotu jeśli na przykład masz darmowy smart.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:123400582  Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziesz w Pomocy Allegro, najwyżej jesli jakieś szczegóły będą niejasne zapytaj ponownie.

Musisz poszukac sam, ja linka nie podam bo klikanie linków to wstęp do różnych oszustw które czyhają na klikających.

oznacz moderatorów