anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupiłam doładowania i ich nieotrzymałam

MAMY ROZWIĄZANIE!
dzialka2
#8 Zapaleniec#

Dnia 21.05.2020 zakupiłam doładowanie Orange  od [edycja], miało być w ciągu 14dni, a do tej pory go nie ma. Taka sama sytuacja z tym samym sprzedającym z dn. 23.05.2020r kupiłam 3szt. doładowania i cisza do tej pory.Brak kontaktu telefonicznego. Obecnie musiałam zakupić doładowania więc proszę o zwrot pieniędzy w kwocie 160zł [edycja]  w przeciwnym wypadku zgłaszam sprawę na policję. dzialka2

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
kostas11
#21 Demiurg#

@dzialka2 to jest forum a nie tablica roszczeń, napisz to do sprzedawcy a nie nam 😞 I potem idź na policję 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dzialka2 Rozpocznij proszę w tej zakładce dyskusję ze Sprzedającym, który będzie miał 24 godziny na odniesienie się do sprawy, a jeśli tego nie zrobi, możesz poprosić naszego pracownika o pomoc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dzialka2
#8 Zapaleniec#

Gdyby było to proste to nie szukała bym pomocy, ale w zakładce nie ma mojego zakupu i nie mogę napisać do sprzedającego, a telefon milczy😒. Nigdy więcej zakupów przez Alegro Lokalne!!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@dzialka2 Zaraz zaraz, poprzednie doładowanie nie dotarło (jak rozumiem - jeśli źle, to wyprowadź mnie z błędu), a mimo tego i tak kupiłaś u niego 3 kolejne?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
White_Dove_
#12 Orędownik#

@KnowhereDała mu szansę, by sprzedawca naprawił  swój błąd.

Inna sprawa to że na allegro kupuję się doładowania, ja znam inne sposoby - bardziej pewne!

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@White_Dove_ Szansa to mu dała, owszem, ale raczej na to, żeby po raz kolejny ją oszukał (no bo skoro raz się udało, to dlaczego drugi ma się nie udać).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
White_Dove_
#12 Orędownik#

Nie potrafię zrozumieć zakupu doładowań na allegro.

Obecnie  praktycznie w każdym sklepie spożywczym, na poczcie można kupić doładowanie do każdej sieci. A jeśli to z lenistwa to chyba każdy bank ma opcję "doładowań"

Szanujące się firmy telekomunikacyjne oferują bonusy w zależności od kwoty doładowania.

Jedyny powód jaki przychodzi mi na myśl to (aż sprawdziłem w ofertach allegro)

"W sprzedaż doładowania telefoniczne do Orange , T-mobile , Plus.. Normalne doładowanie takie jak kupuje się w sklepie Dostępna większa ilość. Cena za doładowanie np. 50 zł płacisz 40 zł a za doładowanie 100 zł płacisz 80 zł ...... wszystkie sieci"

Uważam to za oszustwo, a kupowanie takich doładowań jako współpracę z oszustem - to jest moje zdanie

oznacz moderatorów
dzialka2
#8 Zapaleniec#

Kupiłam dla siebie jedno, które miało być za 14dni, a znajoma poprosiła mnie o 3 takie doładowania. No i  okazało się , że zostałam nabita w butelkę😒

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@dzialka2 Dlaczego doładowanie miało być dopiero za 14 dni? Przecież to jest rzecz, którą można wysłać 30 sekund po dokonaniu płatności, mejlem, z automatu (dosłownie).
Już sam czas oczekiwania jest dziwnie podejrzany.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dzialka2 Dyskusję w sprawie zakupu na Allegro Lokalnie możesz rozpocząć tutaj. Wystarczy, że po kliknięciu w listę wybierzesz, którego zamówienia dotyczy problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
dzialka2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc. Maria🙂

oznacz moderatorów