anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zostałam oszukana

Client:60634545
#7 Wielbiciel#

Zostałam oszukana zapłaciłam za towar który nie otrzymałam sprzedający nie odpowiada dzisiaj zobaczyłam że konto jego zostało zawieszone co dalej mam robić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60634545 Blokada konta nie zwalnia sprzedającego z obowiązku wywiązania się z transakcji. Rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:60634545
#7 Wielbiciel#

Zgadzam się  tylko że sprzedający nie odpowiada na dyskusję i moje maile

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:60634545 Ale jak nie odpowiada to Allegro da Ci możliwość złożenia wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Chyba zwrot kosztów płatności

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@matYs307   "Chyba zwrot kosztów płatności"

Kosztów płatności przecież  nikt nie zwraca bo w erze przelewów elektronicznych takie koszty praktycznie nie występują. Koszt przelewu = 0zł

Występują jeszcze tylko na poczcie ale to rzadkość...

 

oznacz moderatorów

matYs307
#11 Animator#

Przepraszam, chodziło o nazewnictwo, bo rekompensata w slangu allegro to ładniejsze nazwanie wyłudzenia, którego jak ktoś nie dokona to dostanie negatywa 

oznacz moderatorów

Client:60634545
#7 Wielbiciel#

Muszę poczekać 14 dni przed chwilą odp. miałam od Allegro pierwszy raz mi się to zdarzyło taka nieprzyjemna  sytuacja jestem tu prawie 5lat

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:60634545 Zgodnie z regulaminem po 14dniach odznaczasz jako nierozwiązaną i składasz wniosek do Allegro Protect -jaka kwota może być całość i tu na to wskazuje, ale Allegro może dać Ci wcześniej możliwość złożenia wniosku jak sprzedajacy się nie odzywa.

oznacz moderatorów

Client:60634545
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję dziękuję bardzo za podpowiedź gdyż są to nie małe pieniądze miłego dnia

oznacz moderatorów

mirex2005
#12 Orędownik#

@Client:60634545 pewnie jakiś prywatny sprzedawca. wystawił towar i zapomniał. 

oznacz moderatorów

Client:60634545
#7 Wielbiciel#

Okazało się że ma kilka kont już został zawieszony

oznacz moderatorów