anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

1. Czy można wykupić przedłużenie czasu licytacji w trakcie jej trwania?

cznatkaniec1
#1 Nowicjusz#

Wczoraj 13.02 brałem udział w kilku licytacjach i zdarzyły się ciekawe przypadki.

Na Allegro.

Licytacje: 2 zł 1995 "100 lat nowożytnych IO", 2 zł 1997 "Zamek w Pieskowej Skale", 2 zł 1998 "Zamek w Kórniku", "IO w Nagano", "100 lat odkrycia polonu i radu".

W ostatniej chwili przebijałem sumę i pojawiała się informacja - "Twoja oferta była za niska". Dlaczego pozwalacie na wystawianie sprzedającemu coś za np. 5 zł jak dla niego 45 zł jest za niska. Licytacja powinna się zaczynać na kwocie wywoławczej i kończyć na ostatniej oferowanej.

Na Moje Allegro.

Wystawiona była licytacja 5 zł 1925 "Konstytucja" i odbył się prawdziwy cyrk:

Koniec licytacji był określony na 21.40 a następnie na kilkadziesiąt sekund przed terminem zmieniał się trzykrotnie czas zakończenia na 4 minuty 59 sekund.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@cznatkaniec1 bo jest coś takiego jak cena minimalna a na lokalnie co przebicie pod koniec przedłużają o 5 minut 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

A regulamin Ty znasz? AL różni się od normalnego bo tam każde przebicie w ostatniej minucie wydłuża czas trwania aukcji o 5 minut. To nie cyrk to regulamin ..a może jednak cyrk?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@cznatkaniec1 Jak Ci napisał @kolekcjoner608 zapoznaj się z zasadami licytacji na obydwu portalach > na zwykłym można ustawić snajpera z zaprogramowaną ceną i iść na piwo > na AL są takie zasady, a nie inne > zresztą lubię tam przebijanie w ostatnich 30 sek > fajna zabawa.

oznacz moderatorów