anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Fałszywe monety obiegowe na allegro ! Brak reakcji pracowników na zgłoszenia !

500PLN
#2 Obserwator#

Użytkownik allegro: [edycja] sprzedaje fałszywe monety obiegowe Jan Paweł II Beatyfikacja 2011 rok, rant monety jest ząbkowany a oryginalna moneta jest gładka. Kategoria w której sprzedaje "Kopie" nie pozwala na sprzedaż fałszywych monet obiegowych emitowanych przez NBP, ta moneta jest aktualnym środkiem płatniczym.

Pracownicy allegro nie reagują na zgłoszenia.

Oferta: 3a56d13e-5e3e-45f8-b7dd-082038ec1ead

Oferta: 3fe745a4-78eb-4bc0-938a-5bdbdd584e68

Poinformowałem Użytkownik:[edycja] , że sprzedaje kopie a ten  zastrasza i grozi w wiadomościach :

cytuję :

sam sie skasuj goń sie
wczoraj, 21:11
podaj swoj adres czlowieku przyjade i porozmawiamy tak bedzie szybciej i bez posrednikow
wczoraj, 21:12
bo jak nie masz co robic w zyciu to ja Ci szybko znajde zajecie jak przyjade. pozdrawjam
wczoraj, 21:15
a skad wiesz ze to wogole kopie po zdjeciu samym ? **piiip**a
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@500PLN, dziękuję za Twoje zgłoszenie. Poprosiłam o weryfikację tych ofert przez odpowiedni dział.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@500PLN ja walczę od dłuższego czasu z augustami i na razie wszystko usuwają 🙂 na dziś jest czysto żadnej kopii https://allegrolokalnie.pl/oferty/q/zygmunt%20august%202%20zł

podeślij im to zmiękną i allegro i sprzedawca 🙂  Allegro w tym momencie pomaga w zbyciu falsyfikatów 🙂

Art. 310. KK
Fałszowanie pieniędzy, środków płatniczych lub papierów wartościowych
§ 1.
Kto podrabia albo przerabia polski albo obcy pieniądz, polski albo obcy znak pieniężny, który został ustalony jako prawny środek płatniczy, jednak nie został jeszcze wprowadzony do obiegu, inny środek płatniczy albo dokument uprawniający do otrzymania sumy pieniężnej albo zawierający obowiązek wypłaty kapitału, odsetek, udziału w zyskach albo stwierdzenie uczestnictwa w spółce lub z pieniędzy, innego środka płatniczego albo z takiego dokumentu usuwa oznakę umorzenia,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.
§ 2.
Kto pieniądz, inny środek płatniczy lub znak pieniężny albo dokument określone w § 1 puszcza w obieg albo go w takim celu przyjmuje, przechowuje, przewozi, przenosi, przesyła albo pomaga do jego zbycia lub ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

________
Κώστας
oznacz moderatorów