anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie ma być to forum?

Enigma45
Ekspert Allegro

Cześć!

Pewnie niektórzy z Was pamiętają stare, dobre Cafe Numizmatyka. Posty, które wnosiły sporą dawkę wiedzy: opisy nowoodkrytych odmian monet, dyskusje na temat fałszerstw, jak i nieco lżejsze tematy, które jednak czytało się z nie mniejszym zainteresowaniem - chociażby niezwykłe posty Omnislash'a. I te legendarne już spotkania „w plenerze”…

Po kilku latach przerwy, Allegro wraca z nowym forum Numizmatyka - ożywiamy ducha przeszłości, jednocześnie dając powiew świeżości. Jest to pierwsze forum tematyczne w nowej odsłonie. Zespół Allegro Gadane będzie pracował nad tym, aby stworzyć miejsce, gdzie numizmatycy będą znów mogli żywo dyskutować o swojej pasji, nowych odkryciach, troskach i radościach kolekcjonerskiego życia, a nowe funkcjonalności pozwolą jeszcze efektywniej wykorzystywać to miejsce.

Mamy już pewną wizję co do kształtu forum, jednak chcielibyśmy poznać Wasze oczekiwania, by móc tak poprowadzić to miejsce, aby maksymalnie spełniało Wasze potrzeby. Dajcie znać, jak sami to widzicie!

Zapraszamy!

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

Teriaca
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się, wiem o tym i to nie będzie problem. Jeden ze snajperów nawet poszedł dalej i licytuje na "lokalnie" nie minutę przed końcem ale w ostatnich sekundach, do skutku - nawet kilkanaście razy. Problemem za to może być dla coraz większego grona użytkowników podejście, żeby wbrew użytkownikom i na siłę forsować "dobrą zmianę".

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Niestety, oni zawsze wiedzą lepiej, co jest dla nas dobre.

Mimo, że sensu nie ma w tym żadnego, będą to forsować - chyba że wpływy z prowizji spadną tak drastycznie, że pomysłodawca zostanie wykopany na aut.

I jeszcze pytanie do Mariusza Krasowiaka: jaka jest logika odnawiania tzw. walidacji co 30 dni? Czy uważacie, że sprawdzony i poważny kupujący w ciągu 30 dni może nagle zgłupieć, i zacząć licytować dla zabawy? Niech się ktoś tam "na górze" poważnie zastanowi, zanim znowu narobicie szkód (być może nieodwracalnych)

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Teriaca "Jeden ze snajperów nawet poszedł dalej i licytuje na "lokalnie" nie minutę przed końcem ale w ostatnich sekundach, do skutku - nawet kilkanaście razy." - hm, bez sensu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Kolejna zmiana, z której skutków jej twórcy na pewno nie zdają sobie sprawy. Mam niejasne wrażenie, że klasyczna numizmatyka tym razem zniknie stąd definitywnie

oznacz moderatorów

Teriaca
#9 Pomysłodawca#

Zastanawiam się jak małe wyobrażenie o istocie licytacji mają korpoludziki z allegro i jak bardzo są oderwani od tego na czym powinni się znać. Czy licytowali kiedyś w ogóle w ostatnich sekundach w licytacji? Teraz będą musieli czekać na SMS ...no w sumie nie, poprawicie mnie na pewno, przecież oni tego na co dzień nie używają - bo inaczej nigdy by nie wpadli na taki pomysł. @Enigma45 myślę że przyszedł czas na komentarz. Czy uważa Pan że to dobra zmiana?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Mnie by ciekawiło, jakie uzasadnienie ma autor tego przełomowego pomysłu. Żeby tu napisał, jaki cel mu przyświecał. Bo jak dla mnie efekt będzie jak u Greka Zorby: bardzo piękna katastrofa

oznacz moderatorów

kasi_ak
#12 Orędownik#

To se ne vrati ale fajnie ze ktos wpadl na pomysl reaktywacji.Mam nadzieje ze nowe forum chociaz w 50% bedzie tak dobre jak stare Cafe

oznacz moderatorów