anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za wystawienie Kolekcje :(

kostas11
#21 Demiurg#

W podkategoriach Antyki i sztuka oraz Kolekcje opłata za wystawienie oferty wyniesie 0,1% ceny przedmiotu, jednak nie mniej niż 0,05 zł i nie więcej niż 2,50 zł za 10 dni.

@msniezek @cloudcloud @_HolaOla_@mr_oma  @la_nika   powiedźcie czy jak mam wystawione na jednej aukcji 50 x 144 zł to będzie liczone od 144 zł czy od 7200 zł zapłacę 14 groszy czy 2,50 zł za wystawienie ?

Czemu niszczycie do końca ten dział 😞  dla ułatwienia przedstawię koszty po nowej opłacie mam 50 aukcji, 100 zamówień w miesiącu prowizja 1000 zł i teraz jak mi dojdzie opłata 2,50 zł za każdą aukcję 10 dni to mam 375 zł dodatkowej opłaty 😞  czyli pozyskanie 100 zamówień wychodzi 1375 zł co daje 14 zł na zamówienie 🙂 wzrost opłaty o 40 % 😞

Wtedy będę musiał się pożegnać 😞 bo taniej mi wyjdzie google ads gdzie koszt konwersji mam 3 - 4 zł i klient zostaje w sklepie internetowym a na allegro są to przeważnie jednorazowe zakupy 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

gienhal
#8 Zapaleniec#

To już nie jest to Allegro które było kilka lat temu. Kombinacje z opłatami i prowizjami, chore rankingi, usuwanie komentarzy po roku, itp. Wciskane na siłę Allegro lokalne, nie kupuję nie wystawiam. Jestem tu z nudów i sentymentu, czasem coś kupę lub wystawię dla zabawy. Już przestałem wystawiać bardziej wartościowe przedmioty, zakupy też na ogół gdzie indziej. Po woli dział numizmatyka staje się coraz mniej atrakcyjny, renomowani sprzedawcy pouciekali. 

oznacz moderatorów