anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Późna godzina wysyłki tego samego dnia - BRAK

annas14-firma
#16 Inspirator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dziś z zaskoczeniem zauważyłem spadek oceny jakości sprzedaży o 15 punktów. Wygląda, na to że straciliśmy je w kategorii jak w temacie.  Proszę o wyjaśnienie:

annas14firma_0-1648289603108.png

Nasze ustawienia dla100% ofert są takie same:

annas14firma_1-1648289765588.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Przekazałam tę sprawę do konsultacji. Kiedy dostanę odpowiedź, odwzwę się tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Dostałam informację, że przyczyną tego wyniku jest brak ustawionej godziny wysyłki w weekend. Dane dla tej wartości są przeliczane codziennie. Dlatego od poniedziału do piątku będziesz widzieć punkty w tym obszarze, a w weekendy nie.  

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#
Dziękuję za informację. Jest bardzo cenna tylko nie bardzo rozumiem jak mogę nadawać przesyłki w sobotę lub niedzielę.
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Jest to możliwe np. we współpracy z DPD -   sprawdź tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie jest rozwiązanie że jakiś dostawca musi pracować w weekendy ,chodzi raczej o to że normalny sprzedawca chce odpocząć od tego maratonu i w dni wolne świętować a nie nadawać.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@nat_not Link, który mi wskazałaś prowadzi do informacji datowanej 26 listopada 2020, 13:20 i dotyczy "Dostawy weekendowe oraz odbiory paczek od sprzedających w sobotę i niedzielę, które realizuje DPD trwają od 7 listopada do 20 grudnia."

Ponadto:

Co zrobić, aby kurier odebrał od Ciebie przesyłki w weekend:

- do godziny 10:00 w piątek wypełnij formularz Nadania weekendowe z DPD Polska na stronie DPD

- przekaż kurierowi minimum 50 paczek podczas odbioru.

Tak więc to nie jest coś co mogę wdrożyć, pomimo że, jak widzisz, pracuję w sobotę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@annas14-firma Przepraszam, faktycznie błędnie podpowiedziałam. Natomiast w ofercie firm kurierskich są już weekendowe dostawy. Przykładem jest InPost.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@nat_not No super, ale ...

"... istnieje możliwość skorzystania z ich usług również w soboty. Najczęściej wiąże się to z niedużą dopłatą, która nie odstrasza, zwłaszcza jeżeli naprawdę zależy nam na czasie. "

Jak mogę ustawić oddzielny cennik dostaw lub oferty towarów z wyższą ceną dla nadań w sobotę lub niedzielę?

Ponadto:

"Choć w przypadku Paczkomatów InPost doręczenie w sobotę nie jest gwarantowane, a standardowy czas realizacji liczy się w dniach roboczych, to w wielu przypadkach klientów spotyka miłe zaskoczenie!"

No nie mogę liczyć na miłe zaskoczenie.

oznacz moderatorów