anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmainy w kategorii medale i odznaczenia

kolbico
#8 Zapaleniec#

Gratuluję kolejnego genialnego ruchu z usunięciem podziału w kategorii medale i odznaczenia, tak wiem są teraz filtry...które nie działają. Brawo allegro kolejna przemyślana decyzja.allegro.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

bRys3
#8 Zapaleniec#

Znowu ktoś musiał się wykazać? Nie wiem komu to przeszkadzało? Kolejny chaos a było tak łatwo i prosto. A teraz wszystko w jednym worku a filtry pokazują tylko Lokalne i to w niepełnym składzie. Kto tam siedzi i wymyśla te wszystkie zmiany 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kolbico bo żeby działały to sprzedawcy przy wystawianiu muszą to pouzupełniać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kajar002
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  

Gdzie się podziały kategorie w Odznakach?

1) Do 1939

2) 1944 - 1989

3) po 1989

Teraz odznaki przedwojenne wymieszanexse współczesnymi szrotami.

Co za euGENIUSZ to wymyślił?

oznacz moderatorów

kolbico
#8 Zapaleniec#

Ja wiem co Ci odpiszą...że teraz są filtry i dzięki nim wyszukiwanie jest łatwiejsze 😂. To samo zrobili z medalami polskimi, wszystkie w jednym worku, nic nie można znaleźć.

oznacz moderatorów

kajar002
#8 Zapaleniec#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Ale które filtry pomogą mi wybrać odznski z określonego okresu czasowego?

Przecież podzial na okresy do 1939 i po 1939 roku to jeden z najważniejszych czynników w kolekcjonerstwie. Zabral się za to jakiś DYLETANT nie mających pojęcia o kolekcjonerach.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kajar002 jak brakuje to na końcu filtrów jest :

Zrzut ekranu 2024-03-20 090341.png

Druga sprawa dużo widzę ofert z lokalnie a tam mało kto pewnie uzupełnia dane techniczne 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bRys3
#8 Zapaleniec#

Żeby chociaż jakąś ankietę wśród użytkowników zrobili. Chyba że to ma służyć obsłudze Allegro.

Co do filtrów ... a jaki jest problem żeby były filtry i podkatalogi. Może to "problem innowatorski". Obstawiam że musiał się ktoś wykazać inwencją i tyle, a my użytkownicy jakoś się do tego będziemy musieli przyzwyczaić albo odejść 😞 ... Jak tu żyć .....

oznacz moderatorów