anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Środki Allegro

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego mam środki do wypłaty , a gdy chcę wypłacić kwota jest dużo mniejsza , o co tu chodzi ? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

1. masz zarezerwowane środki na poczet zwrotów  / stałe /

2. allegro rezerwuje środki na poczet naliczonych opłat / zmienne /

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MixDom2008 Opłaty na poczet Allegro są automatycznie rezerwowane,

oznacz moderatorów

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Jak to ? Allegro rezerwuje sobie 1/4 środków ?! Brakująca kwota widnieje jako allegro finanse to jest zablokowane ? A widnieje jako środki do wypłaty 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

yhmmmm.. ,1/4 ? Masz zweryfikowane Payu i P24 ?

oznacz moderatorów

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Tak z payu normalnie wypłacam p24 także , mam podaną kwotę środków do wypłaty , gdy klikam wypłać środki . Kwoty z payu i p24 są dostępne ale pomniejszone o allegro finanse , których nie mogę wypłacić. Co to za **piiip**two, wszystko na bieżąco regulowane a tu takie cyrki , co to za polityka? Jestem nowa na Allegro i blokowanie środków nie ułatwia 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@MixDom2008 automatycznie pobieramy pieniądze za nasze usługi na wszystkich kontach firmowych. Szczegółowe informacje na temat tej zmiany znajdziesz tutaj.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Wiem i widzę, że opłaty pobierane są systematyczne, ale dlaczego nie mogę wypłacić pieniędzy z Allegro finanse ? 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@MixDom2008 upewnij się, czy nie chodzi o wpłaty za przesyłki pobraniowe. Od 4 czerwca Twoje wpłaty za przesyłki pobraniowe trafiają na saldo Allegro Finanse. Nie dostaniesz ich bezpośrednio od kupującego ani przewoźnika. Zrealizuje ją nasz operator płatności – Allegro Finanse. Dodatkowo sprawdziłam, że Twoje konto jest aktywne.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MixDom2008
#7 Wielbiciel#

Czyli wypłaty za przesyłki pobraniowe ja realizowanie raz dziennie automatycznie ? Dobrze rozumiem 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@MixDom2008 owszem. Wpłaty wyślemy raz dziennie na Twój rachunek bankowy. W ramach jednego przelewu możesz dostać wpłaty od kilku kupujących. Będzie to łączna kwota za wszystkie zamówienia z danego dnia roboczego. Nie można zmienić częstotliwości wypłat ani zlecić wypłat automatycznych czy na żądanie.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów