anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[15.02] Błąd przetwarzania Nie można zamówić wybranej paczki:Wystąpił komunikacji z API przewoźnika

MAMY ROZWIĄZANIE!
lady_gsm
#8 Zapaleniec#

Witam, wysyłam paczki allegro one box bez problemu. Dopiero dziś przy próbie wydrukowania listu przewozowego do zamówienia Marek Jachimiak_Marco_Zg " Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika"

zakup dotyczy Hama TPU Back cover Samsung GT-S5360 Galaxy Y Nr oferty: 11968898475

Plecki JELLY Mercury do Note 4 / 4x bezbarwny Nr oferty: 12912797598

 

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
WolfPlace
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem z allegro one

Zamówienie 650e63f0-ad0f-11ed-95d4-7f63bcec52e4

oznacz moderatorów
nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Ja mam podobny problem przy generowaniu etykiety dla wysyłki Allegro One Punkt (Allegro One Punkt, epaka A004488) 14f70430-ac74-11ed-a22b-2d4738ac1bb3, Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

Etykiety dla inpostu poszły normalnie z zewnętrznego managera.

Update: Mimo komunikatu o błędzie dodał się numer przesyłki ale teraz nie mam skąd pobrać etykiety.

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dostałam już potwierdzenie, że aktualnie mogą występować problemy z generowaniem przesyłek i zleceniami podjazdu dla przesyłek Allegro One. Nasz zespół pracuje już nad naprawą tych błędów. Przepraszam Was za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
nalepkovo
#9 Pomysłodawca#

Czy jest możliwość ponownego pobrania etykiet? Przy któryś podejściach numery przesyłki zostały dodane do zamówienia jednak do pobrania etykiet nie doszło bo wyskoczyła strona z błędem. Chodzi o zamówienie wspomniane w poprzednim wpisie. Numery przesyłek to ALE000064283B72 i ALE00006432E591. Czy zostanie mi wygenerowanie kolejnej etykiety jak już sytuacja wróci do normy?

oznacz moderatorów
marek300001
#7 Wielbiciel#

Błąd zewnętrznego przewoźnika ten sam problem z dzis

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marek300001 Spróbuj wyczyścić pliki cookies. Jeśli to nie pomoże, to poproszę o numer zamówienia i informację o dokładnym brzmieniu komunikatu z błędem. 

oznacz moderatorów
Super-Price_IMP
#9 Pomysłodawca#

Witam, mamy to samo. Przesyłam zdjęcie, zamówienie numer: 18c07390-ad09-11ed-bb7c-8b616d8034be - sypie się tylko Allegro One Box, reszta działa jak trzeba.

 

allegro one box.jpg

 

oznacz moderatorów
LaGroszki
#9 Pomysłodawca#

Ja mam podobnie z Allegro One

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@LaGroszki @bobomio @xerima_mielec Sprawdzimy to, ale podajcie mi proszę przykładowe numery zamówień, których dotyczą te problemy. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

zamówienie - fe148760-ac9b-11ed-a3ec-c911b1047f05

oznacz moderatorów
bobomio
#8 Zapaleniec#

Ten sam problem - nie można nadać przesyłki kurier Allegro one - Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

oznacz moderatorów
xerima_mielec
#9 Pomysłodawca#

To samo u mnie Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika one punkt

oznacz moderatorów
GermanRc
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo. Nie generuje się etykieta Allegro One Box.

oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

Nie można nadać Pani allegro One punkt - wyskakuje błąd - Wystąpił błąd komunikacji z API przewoźnika

Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.

 

czy to wina UPS czy allegro ?

 

oznacz moderatorów
virus-v11
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, Nie można zamówić przesyłki i wydrukować etykiety. Po chwili przy zamówieniu pojawia się nr przesyłki ale nie ma etykiety do wydrukowania.

Nr zamówień dla przykładu:

afa67f10-acf6-11ed-aa6c-c1518156f63f

21203040-ac67-11ed-975d-cf42649f8f00

oznacz moderatorów
GermanRc
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo. 

oznacz moderatorów
koszalinesklep
#8 Zapaleniec#

U nas ten sam błąd, oby zdążyli przed kurierem 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Rozwiązaliśmy problemy związane z Allegro One i żaden błąd już nie występuje, więc możecie bez przeszkód nadawać paczki i zamawiać podjazdy. Kupujący również mogą już generować etykiety zwrotne. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
odlewnia_srebra
#8 Zapaleniec#

poszło. Działa

 

oznacz moderatorów