anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.01] Problemy z nadawaniem przesyłek Poczty Polskiej i Packety

MAMY ROZWIĄZANIE!
armtel
#9 Pomysłodawca#

Witam

ciekaw jestem kiedy to naprawią ?

nie dało się nadać żadnej paczki na poczczie, awaria systemu na poczcie oraz nie dało się wydrukować etykiet

od jutra pewnie klienci będą uprawiać mobbing, spór za sprorem, pytania za pytaniem a Allegro pewnie obniży nam skuteczność zrealizowanych paczek

czy ktoś wie co się dzieje i do kiedy ? 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@m_in_wonderland Prośba o wykluczenie tych zamówień została przez nas przekazana dalej.

Kiedy zamówienia zostaną wykluczone, to wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
DeoKrakow
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, wczoraj cały dzień był problem i dzisiaj do nowa nie można generować etykiet, co się dzieje? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Auto-Partner
#7 Wielbiciel#

podpinam się

oznacz moderatorów
DeoKrakow
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, znowu nie działa

oznacz moderatorów
Auto-Partner
#7 Wielbiciel#

u Nas również

oznacz moderatorów
mkpartnerpl
#7 Wielbiciel#

U mnie też nic nie działa. I tak jak zwykle wszystko idzie InPostem, tak dzisiaj ludzie nazamawiali Pocztą. 😛

oznacz moderatorów
DOMAR-AGD
#9 Pomysłodawca#

witam, jakie działąnia planuje podjac allero w tej sprawie to juz drugi dzien awarii !!!!

oznacz moderatorów
Aga_SOLAREX
#7 Wielbiciel#

Problemy z nadawaniem przesyłek Poczty Polskiej i Packety. KIEDY PROBLEM BĘDZIE USUNIĘTY?

oznacz moderatorów
Blanpol
#8 Zapaleniec#

podłączam sie o d wczoraj system padł

oznacz moderatorów
led_provider
#10 Popularyzator#

Problemy z nadawaniem przesyłek Poczty Polskiej po raz kolejny.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

U mnie działa - przed chwilą wygenerowałam etykiety z e-nadawcy oraz bezpośrednio z Allegro. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

Potwierdzam. Wczesniej były problemt przed chwilą udało sie wygenerować etykiety w e nadawcy

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Otrzymaliśmy informację, że problem już nie występuje. 
Generowanie etykiet dla Poczty Polskiej i Packety jest ponownie dostępne. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
m_in_wonderland
#7 Wielbiciel#

Przy nadaniu na poczcie miniPrzesyłek, Panie nie mają od wczoraj możliwości nadania paczek. Przyczyną jest rzekomo awaria systemu, który z czytuje kody. Ktoś ma podobny problem (podobno akcja ogólnokrajowa). Co w tej sytuacji zrobić, aby jakoś usług nie spadła?

oznacz moderatorów
MiodySzczepaniak
#2 Obserwator#

Podaj numery zamówień, mają nie być wliczane do jakości sprzedaży.

oznacz moderatorów
Blanpol
#8 Zapaleniec#

Witam, mini przesyłki trzeba drukować na zwykłej drukarce na papierze u nas na drukarce termibcznej naklejki kody się nie zczytuja na poczcie, skanery na poczcie są podejrzewam bardzo stare

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Niestety, to jest nieprawda. Problem nadal występuje. W piątek udało mi się zaadresować przesyłki ii wygenerować etykiety, nabiłem 12 km. i zawiozłem przesyłki na Pocztę - a tam "zonk" - nie przyjmą, bo generują się im jako odpłatne. To zostawiłem, żeby spróbowali przed 15:00 - niestety, nie zostały odebrane.

Teraz pytanie - co mam z tym zrobić? Generować nowe etykiety i wymieniać na paczkach? Kto za to zapłaci? Kiedy przesyłki "wyjdą"? Kto poniesie odpowiedzialność za opóźnienia i rozliczenia w statystykach?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Waldekke @www-swietlik_pl @zagano44 podane zamówienia zostały wykluczone z jakości i od jutra nie będą uwzględnione w wynikach.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
robinho_10
#8 Zapaleniec#

Witam, problemy z generowaniem etykiet niby już nie występują, ale co z tego jak na poczcie ich nie chcą przyjąć bo cały czas awaria systemu, która traktuje te paczki jako dodatkowo płatne. Byłem o 14:30 i pani od razu mnie zawróciła z paczkami, że nie i koniec. Proszę o wykluczenie z jakości zamówień:

797a0640-b6b5-11ee-9d4c-31ee45aedb1a

eabd6e50-b6ab-11ee-b5d9-b91f85b69661

545c77f0-b627-11ee-af72-37bed499d892

bd4a4210-b5e6-11ee-99a3-05ce3d220b42

6a3bd840-b5e1-11ee-aec8-b5646d1484ba

323b1dd0-b545-11ee-8a87-b56b4558802b

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@robinho_10 wszystkie Twoje oferty mają ustawioną deklarację wysyłki na 22.01.2024 r., więc możesz jeszcze je nadać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów