anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Akademia Allegro z autposji

MAMY ROZWIĄZANIE!
browzur
#12 Orędownik#

https://allegro.pl/kampania/akademia-allegro/lp/allegro-lokalnie Kinga  [edycja] zapisałem się i go nie ukończyłem. A mimo to, dopuszczono mnie do swoich uwag, które wniosłem. Wyniki odczytałem i zrobiłem "kurs poprawkowy"...niestety, też z tymi samymi błędami. Wylogowałem się i dzielę się z tym na forum, by wyeliminowano, co być może jest do poprawy. Wszystkie odpowiedzi były z tym błędem.akademia błąd.JPGbłąd akademii.JPG

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@browzur Dziękuję za informację. Przekażę tę sprawę do odpowiednich osób.

Napisz proszę jeszcze czy, gdy zaznaczałeś obie te odpowiedzi, błąd również się pojawiał.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@nat_not , każda próba oznaczenia poszczególnych podpowiedzi wygenerowała ten sam błąd. Wrócę do kursu jeszcze raz. Być może mój uBlock Origin albo VPN bruździ?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@browzur Owszem, uBlock może coś wycinać. Uruchom przeglądarkę w trybie z wyłączonymi rozszerzeniami (lub wyłączaj je ręcznie i sprawdzaj, czy problemy nadal występują).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@Knowhere  i dla @nat_not  wiedzy o problemach. Z uBlock Originem wklejony adres w pasku adresu wygenerował taki oto błąd

błąd https.JPG

następnie zablokowałem wszystko i podjąłem próbę ponownego przejścia tego samego kursu. Po kliknięciu w jeden z linków o Smarcie (tak rozumiem podejście laika do wiedzy, która jest szerzej zaprezentowana gdzie indziej), prawie natychmiast wyskoczyło mi inne okienko z pytaniem, dlaczego "tam wlazłem"😁. Pokusiłem się o szczerą odpowiedź, za co mi podziękowano, że mimo wszystko poświęciłem swój czas (ja to nazwałem eksperymentem na potrzeby udoskonalania). Powróciłem w inne otwarte okno z właściwym kursem, gdzie znowu poległem na tym samym błędzie, sprawdzającym moją dotychczasową wiedzę. Stąd też się wylogowałem i twierdzę na bank, iż uBlock Origin nie jest problemem. Pozamykałem wszystkie okna, wyczyściłem ciacha i ponownie, ręcznie, wklepałem adres społeczności bez włączonego uBlock Origina. Pop-up natychmiast niemalże się pojawił, no to go cyk bloknąłem. Działa na szkodnika😃Ankieta na kursie.pnguBO dla Allegro.JPG

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@browzur każda próba oznaczenia poszczególnych podpowiedzi wygenerowała ten sam błąd. 

Czy w momencie zaznaczenia obu odpowiedzi jednocześnie również widzisz komunikat o błędzie?

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

"Czy w momencie zaznaczenia obu odpowiedzi jednocześnie również widzisz komunikat o błędzie?"

@nat_not , nie jest możliwe zaznaczenie dwóch odpowiedzi jednocześnie. Po każdym checkboxie pojedynczo stawianym, wyskakuje błędna odpowiedź.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@browzur Dziękuję za doprecyzownanie. Tak, jak zapowiedziałam, przekazałam tę sprawę do osób zajmujących się tym obszarem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
aga_lewczyk
Ekspert Allegro

Cześć 🙂

Sprawdziłam Twoje zgłoszenie zarówno na platformie, jak bezpośrednio w narzędziu, w którym jest przygotowany kurs. I nie powtórzył się zgłaszany przez Ciebie błąd.

To pytanie jest pytaniem wielokrotnego wyboru, przy zaznaczeniu obu poprawnych odpowiedzi, otrzymuję komunikat, że odpowiedź jest właściwa. Zamieszczam zrzut ekranu. 

Jeśli u Ciebie podczas wybrania równocześnie obu odpowiedzi, otrzymujesz komunikat o tym, że jest to nieprawidłowa odpowiedź, to prześlij proszę zrzut ekranu, gdzie będzie widać zaznaczone obie odpowiedzi równocześnie i informacjęm że odpowiedź jest niepoprawna. Zrzut ekranu 2021-01-29 o 13.34.19.png

 

oznacz moderatorów
browzur
#12 Orędownik#

@aga_lewczyk , masz rację. Jedno kliknięcie zmyliło mnie, więc klikałem kolejne, w kolejnych próbach. I tak w koło macieju. Dopiero dzisiaj zaliczyłem. Do historii szkoleń , niestety, nie dokopałem się, mimo wspomagacza Translatora. Poległem i dałem sobie spokój. Za dużo gościu chciałbyś na raz wiedzieć😁

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@browzur U mnie też działa wszystko. Błąd wyskakuje tylko przy próbie jednokrotnego wyboru lub innych niewłaściwych

Zrzut ekranu smart2.png

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów