anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

aktywacja konta do wypłat

Armest
#9 Pomysłodawca#

 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

 

Czy Szanowna Moderacja mogłaby pomóc w aktywacji konta do wypłat na Allegro Lokalnie  - bo jakoś nic  się nie dzieje...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Armest Cześć 🙂 Standardowo weryfikacja u Operatora PayU trwa 3 dni robocze. Sprawdzę dla Ciebie status Twojej sprawy i wrócę z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

misia_la
#10 Popularyzator#

Proszę sprawdź również status mojej sprawy. Niestety od ponad 30 dni (!!!) nie mam zweryfikowanego konta a NIKT nie potrafi mi odpowiedzieć ile to jeszcze potrwa. Dodam, że mam jednocześnie blokadę środków - ZAWŁASZCZENIE - ponieważ towar wysłany, kurier opłacony, częściowo prowizja także, a kasy za zamówienia nadal brak... Ot, standardy obsługi Allegro...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@misia_la Widzę, że Twoja sprawa jest już wyjaśniana w korespondencji mailowej. W tej sytuacji mogę jedynie prosić Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

misia_la
#10 Popularyzator#

@nat_not @ko_alka  Proszę tylko o informację ILE to potrwa. Standardowo reklamacja trwa 30 dni. Rozumiem, że portal zareklamował błędnie działającą usługę u operatora? Gdyby tak się stało, odpowiedź od niego już dotarłaby do portalu i mogłaby zostać przekazana sprzedającemu. Myślę, że taka informacja powinna być udzielona. Jak zareagowałoby Allegro, gdybym do klienta w dyskusji - zamiast jak najszybciej rozwiązać jego problem- pisała ponad 30 dni proszę o cierpliwość, czy w międzyczasie nie przyznalibyście mu POK z potrąceniem z mojego konta????????

oznacz moderatorów

Armest
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka    -  dziękuję,  ruszyło !   Cmok.

oznacz moderatorów