anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywowanie wypłat

Chemrozmaitosci
#7 Wielbiciel#

Od dłuższego czasu nie mogę wypłacic pieniędzy z konta allegro. Wysyłałam dowód, wpłacałam kilka razy przelewy 1,01 i nic . Status nadal weryfikacja w trakcie. Jak to zrobić ? Gdzie pisać ? Od kilku miesięcy trzymają moje pieniądze prawie 1000 zł 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Chemrozmaitosci Aby Twoja weryfikacja mogła zakończyć się pomyślnie, potrzebujemy jeszcze od Ciebie skanu lub czytelnego zdjęcia brakującej strony dowodu tożsamości, ponieważ w tej chwili mamy tylko jedną z potrzebnych stron. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ALL-DA
#13 Ambasador#

 


@Chemrozmaitosci  napisał(a):

Od dłuższego czasu nie mogę wypłacic pieniędzy z konta allegro. Wysyłałam dowód, wpłacałam kilka razy przelewy 1,01 i nic . Status nadal weryfikacja w trakcie. Jak to zrobić ? Gdzie pisać ? Od kilku miesięcy trzymają moje pieniądze prawie 1000 zł 


Warto poprosić o pomoc moderatorów @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   może pomogą.

@Chemrozmaitosci niestety allegro wraz z operatorami czasami nadużywa prawa do weryfikacji/reweryfikacji i co gorsza przeprowadza ją w sposób nieudolny co doprowadzając do  blokowania środków.
Warto złożyć reklamację domagając się w jej ramach udzielenia odpowiedzi i odblokowania środków. W dalszej kolejności można złożyć skargę do UODO.

 

oznacz moderatorów