anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Inpost - Jak nadać

Hewalex99
#7 Wielbiciel#

Witam, wczoraj sprzedałem słuchawki formą dostawy Paczkomaty 24/7 InPost . Tu też moje pytanie w jaki sposób mam wysłać teraz paczkę czy muszę wygenerować w jakiejś specjalnej zakładce etykietę inpost czego wstępnie nigdzie nie widzę, czy też poprostu nadać z paczkomatu do kupującego wpisując jego numer oraz adres paczkomatu ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hewalex99 Powinieneś zintegrować konto allegro z managerem przesyłek inpostu https://manager.paczkomaty.pl/ gdzie wygenerujesz i opłacisz etykietę, którą nakleisz na przesyłkę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Hewalex99
#7 Wielbiciel#

Dzięki powiązałem konto allegro z menadżerem ale w dalszym ciągu w zakładce przesyłek z allegro w menadżerze nic nie ma. Czy to normalne? Sprawdzałem powiązane konta i wszystko jest w porządku. 

oznacz moderatorów

Hewalex99
#7 Wielbiciel#

Dodam że słuchawki sprzedałem przez allegro lokalnie jednak w zakładce import z allegro w dalszym ciągu nie pokazuje żadnych istniejących aukcji. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Hewalex99 No to już wszystko jasne. W przypadku AL nie ma możliwości importu przesyłek do managera - musisz ręcznie przepisać wszystkie dane i wygenerować etykietę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów