anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro inpost kurier

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam



Czy allegro mini kurier inpost i ten normalny allegro kurier inpost. Dziala tak ze moge nadac paczke w paczkomacie. A do kupujacego moze isc paczka po drzwi domu?.  Musze wybrac jakiego kuriera w opcji dostaw a nie mam u siebie dpd a mam te paczkomaty i moze to wykorzystam o ile jest tak jak pisze wyzej.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

ares_
#14 Krzewiciel#

Tak, możesz nadać paczki w paczkomacie i klient dostanie je kurierem do domu.

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

etykiete drukuje tak samo jak allegro inpost paczkomaty. Czli wchodzę nadaj przesyłkę allegro inpost i tam gdzie wybieram kurier inpost? 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@ares_, jemu chodzi czy po cenie allegrowej, to nie 🙂

@SirGuardian, żeby było po cenie allegrowej czyli Allegro Paczkomaty/Kurier to musisz zrobić to albo poprzez allegro (zamówienia) albo w Menadżerze Paczkomatów inPost 🙂

Nadawanie bezpośrednio z paczkomatu to tak jak nadanie z szybkienadania.pl

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

tak tak mi chodzi po cenie allegrowej , np 8,99 paczkomat czy ten mini kurier inpost za nie co ponad 10 zł. I chodzi mi o tego kuriera. Bo do tej pory mialem opcje tylko paczkomat. A teraz chce dodac kuriera.

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Tak jak już @konto zamknięte napisał przy zamówieniu wybierasz Nadaj paczkę Inpost (tak jak robiłeś do tej pory).

Po zaimportowaniu przesyłek nie zdziw się jeśli ich nie zobaczysz na liście, musisz teraz wybrać z menu AllegrominiKurier24 Inpost (przedpłata lub za pobraniem) lub AllegroKurier24 Inpost (przedpłata lub za pobraniem).

A następnie postępujesz jak dotychczas.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SirGuardian, tylko pamiętaj, że MiniKurier jest do 10kg. 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SirGuardian  I w paczkomacie dla minikuriera otwiera się tylko skrytka A 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

dzięki

oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Druga sprawa , gdybym zdecydował się na nadawanie tym sposobem zabki ruchu itp ze smart. To jednym z warunków skorzystania jest poprawane przesłanie adresu email kupującego te takie np dadasd3+12333@DOMENAALEGROcośtam    i znalazłem te maila od kupujących w zamówienia i szczegółach zamówienia.   Gdzie teraz wklejam ten adres email . Nigdzie o tym nie piszą tylko żeby poprawnie przekazywać adres email kupującego ale nie piszą co znaczy to przekazanie w jaki sposób itp o co chodzi. Biore ten email i co z nim robie? wklejam w jakiś formularz przy tworzeniu etykiety do żabki? . Bo ja tylko z inpost korzystam. A z tych żabkowych cudów jeszcze nie próbowałem(wiem jest umowa potrzebna). Teraz rozchodzi co krok po kroku z tym email się robi by było to poprawnie zaliczone tak bym nie naliczyli mi kosztów a rzeczywiście było za 0 zł 🙂 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@SirGuardian  Tu sobie poczytaj, można będzie bez umowy korzystać i bezpośrednio z Allegro nadawać:

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zmiany-na-allegro-od-1-wrzesnia-aMg1xa1DEsR

_____________
Kama
oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

czyli bedzie dzialac jak Inpost? czyli w zamowienia wchodze w szczegóły zamowienia i klikam nadaj przesyłkę inpost i przekierowuje mnie do strony inpostu. A tutuaj pojawi się coś podobnego tylko że na zabke?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg nie prawda , możeszwysotrować gabaryt taj jak w paczkomatach .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria  Coś przegapiłam? Mini kurier ma gabaryty do wyboru ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

@Kaliope_Brzeg

Tak, ma gabaryty do wyboru. Tak samo jak paczkomaty.

Sprawdzone osobiście, 17 sierpnia nadałem w paczkomacie Minikurier o gabarycie B.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@keichi  To ja się zatrzymałam na etapie, że przy kurierze zawsze skrytka C a przy mini skrytka A 🙂 Z reguły mam małe paczuszki więc większych skrytek nawet nie potrzebowałam i pewnie dlatego.

_____________
Kama
oznacz moderatorów