anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - promowanie

Anax5
#8 Zapaleniec#

Przedmiot wystawiony na Allegro Lokalnie

Czy opłata za wyróżnienie ,na Allegro.pl i Allegro Lokalnie w kwocie 5 zł jest naliczane za każdy dzień, czy jednorazowo 5 zł  ?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Wybrałem opcję - Wyróżnione na Allegro Lokalnie i Allegro, do10 lipca. Ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy to 5 zł za 1 dzień wyróżnienia, czy 5 zł za 7 dni, bo tyle trwa licytacja.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Anax5 Trzeba czytać bo można się zdziwić, może Ci to coś pomoże: https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-iv-oplaty-za-opcje-dodatkowe albo zapytać: @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Oczywiście czytam 🙂 , ale niestety nie jest to wyraźnie napisane. Na pewno nie jest to opcja elastyczna gdzie naliczana jest opłata za każdy dzień. ale w regulaminie nie jest napisane ile zapłacę za wyróżnienie za okres licytacji trwający 7 dni, w przypadku wyróżnienia na Allegro.pl i lokalnie. Link który mi Podałeś, nie wyjaśnia mi tego. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

5 zł za cały okres wystawienia aukcji to by była darmocha ,obawiam się że jest to stawka dzienna.

oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

To fatalnie bo brak jest informacji że naliczanie jest każdego dnia. A teraz nie mogę nawet tego anulować, pomimo że oferta wystawiona została 20 minut temu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Anax5 Brak informacji lub przedstawienie ich mało czytelnie jest celowe i ma przynosić zyski (komu wiadomo) na pewno nie tym co sprzedają.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Anax5 Osoba, która wyżej każe Ci tańczyć tego nie wie.

Regulamin;

Użytkownicy, którzy spełnią warunki z pkt. 2 będą mogli w czasie trwania Promocji dodać opcję wyróżnienia Ogłoszenia, Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” lub Ogłoszenia z Licytacją w promocyjnej cenie:

b. w przypadku Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” na okres 10 dni oraz Ogłoszenia z Licytacją na okres 7 dni, gdzie wyróżnienie jest widoczne zarówno w Allegro jak i w Allegro Lokalnie - za 5,00 złoty.

https://allegro.pl/regulaminy/wyroznij-ogloszenie-z-allegro-lokalnie-za-1-zl-oARg3EDBwHX

Wynika z tego, że 10 dni kosztuje 5 zł, a przy licytacji 7 dni kosztuje 5 zł.

oznacz moderatorów

Anax5
#8 Zapaleniec#

Ja przed wyborem tej opcji też tak to zrozumiałem. Ale niestety później zwątpiłem, bo regulamin mówi o 10 dniowym okresie trwania licytacji, a nie 7 dni. Ale logicznym by się wydawało, że skoro 10 dni to 5 zł , to tym bardziej 7 dni tez 5 zł.

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Anax5 To może jednak jest taka forma "taniego " wyróżnienia ,ja pewności nie mam bo z AL nie korzystam .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Anax5 Proszę uprzejmie. Dla mnie to jest jednoznaczne i Allegro Cię tu nie może oszukać 🙂 Tym bardziej że samo pisze, iż po okresie opłaconym wyróżnienie wyłączy się automatycznie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

"za 5,00 złoty" - a nie złotych? Kto w allegro pisze te regulaminy?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów