anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box, One Kurier - kto to odbiera ??

Butiktalulla
#13 Ambasador#

witam,

puściłem zlecenie podajzdu po paczkę - rano koło 10:00

b699bab0-e177-11ee-b4a7-1df337982cd6

kto to odbiera ? kuriera ani widu ani słychu - 15:30 już ??

Proszę adminów o info - jak to tak ma wyglądać to ja to wyłańczam bo szkoda czasu. 

 

oznacz moderatorów
57 ODPOWIEDZI 57

kostas11
#21 Demiurg#

@Butiktalulla przy drukowaniu etykiety masz info kto to obsługuje, UPS, DPD lub Kurier One 🙂 zlecenie puszczone dziś może być że podjadą jutro, jaką masz datę w zleceniach ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

taa - własnie etykietę pierwszy raz widze - pisze na niej : ONE kurier by allegro

Zlecenie puszczone z rana - czyli dziś pownien być odbiór bo się chwalą ,że paczki mają dojść na jutro 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

Nr paczki: A000HUAI36   - coś się Admini wypowiedzą ? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Butiktalulla No to masz zaszczyt nadawać One Kurierem 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

kto to to obsługuje ? "kurierka" Allegro ? 

oznacz moderatorów

mamaszyjepl
#8 Zapaleniec#

UPS przyjezdza. 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

no właśnie nie jest to typowy list UPS. Chociaż numercja niby podobna 

oznacz moderatorów

sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

Mi pisali miesiąc temu że zlecenie podjazdu musi wyjść MAX 9-9.30, wtedy między 10 a 12 przyjedzie kurier inaczej dopiero dzień później.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

jaja se robią ? Admini ??? jakie są graniczne godziny zamówienia kuriera ? gdzie to sprawdzić ?

oznacz moderatorów

sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

Z mojej korespondencji z pracownikiem Allegro ONE:

"Zlecenie najelpiej jakby było do 9-9.30 tego samego dnia albo wieczrem dnia poprzedniego. Smiało można tez wziąć nr teledonu do kuriera :)"

Na razie allegro one nie jest w stanie konkurować z inpost jeśli trzeba nadawać paczki do 9 rano aby były odebrane w ten sam dzień.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

u mnie odebrał kurier paczkę .... po 16 tej 🙂 nie jest źle.

Pytanie moje do Adminów - do której książkowo należy puścić zlecenie ?

oznacz moderatorów

asena1
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo ani słych ani widu admini nie raczył nawet odpowiedzieć  🙂

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@Butiktalulla 

Ja mam podobna sytuacje od dwoch dni - dopiero dzisiaj sie polapalem jak to zrobic (nadmienie, ze tez zamawialem podjazd kuriera One i tez nie podjechal - na szczescie udalo mi sie zdazyc umiescic paczki w ich "ekologicznym" automacie.

 

Sytuacja wyglada tak:

kazdemy, wiekszosci badz wedlug wlasnego uznania, kto mial w ustawieniach dostawy wlaczonego Allegro One (Punkt, Box - obslugiwane przez UPS) automatycznie dodali i wlaczyli nowa metode dostawy Allegro One (Punkt, Box, Kurier - obslugiwane przez ich kuriera).
Wylaczylem dzisiaj ta druga metode dostawy we wszystkich ustawieniach i teraz drukuja mi sie tylko etykiety, ktore moze odebrac UPS.
Dodajac fakt, ze podstawiaja kupujacym domyslne metody wysylki wg wlasnego uznania (zapewne zrobione, zeby zwiekszyc udzial przesylek wlasnych, bo nikt swiadomy nie chcial z tego korzystac) oraz to, ze nie poinformowali nas, sprzedajacych o takich zmianach - wychodza teraz problemy

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

tu akurat nie mogę się zgodzić z całością wypowiedzi - z tego co wiem - mailing był + ja nawet miałem tel. z Allegro czy nie mam przeszkód. Zgodziłem się - skoro podjazd friko - byłem ciekawy jak to działa. Wczoraj kurier był późno  - ale był - nie ma co się przeczepić tak naprawdę.

Bardziej mnie interesuje - do której należy zlecieć zlecenie aby kurier miał obowiązek być tego samego dnia. Oczywiście działanie tej nowej "logistyki" pewnie dużo zależy od miejscowości - ja akurat mieszkam i działam na wsi - ale na styku aglomeracji krakowsko - ślaskiej - zatem u nas jest bardzo "gęsto".

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Butiktalulla @asena1 godziny graniczne dla wszystkich przesyłek Allegro One dla swojego kodu pocztowego możecie sprawdzić na tej stronie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

wbiłem swój kod wsi  : 32-543

wyszło - dostawa jutro 13:30 zarówno One Kurier jak i UPS

Wcześniej ups obsługujący allegro one -  był chyba do 12:00 maks

Jak rozumiem - teraz śmiało mogę sobie zgłaszać do 13:30 czy to allegro kurier czy one przez UPS -  i kurier ma podjechać ?

oznacz moderatorów

sensoryczniepl
#7 Wielbiciel#

W mojej lokalizacji niby do 15:00 nadania a odbiory do 18:00. Tylko o tak późnej porze to nikogo w firmie nie będzie. Jakoś w to nie wierzę.

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

u mnie wczoraj był po 16. Ale ja działam z domu prv.

 

oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

a jak działa ta dostawa "na dziś" ? Tz. domyślam się jak działa ale co w takim innym przypadku :

Założenia : 

-  u mnie godzina granczna dostaw "na dziś" -  pokazuje 6:00 - ustawiam zatem 6:00

- jak rozumiem Klient aby zamówic - także musi być objęty zasiegiem - OK 

I teraz - Klient w zasięgu usługi klika zamówienie o 23:30 w poniedziałek - jaki widzi czas dostawy ? Wtorek ? Na logikę powien widzieć : dostaw wtorek  ( do wtorku 5:59 ) ?

Admini ?:)

 

 

oznacz moderatorów