anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo ponownie wystawiło zakończoną rok temu aukcję

madzialena_80
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Przedmiot, który rok temu sprzedałam na allegro został ponownie wystawiony przez Allegro. Ktoś g kupił i teraz allegro chce ode mnie prowizję. W jaki sposób mogę odzyskać prowizję? w regulaminie nie ma opcji zwrotu w przypadku błędów allegro 😕 Miał ktoś podobną sytuację?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@madzialena_80 coś mi tu nie pasuje, podaj nr aukcji dla adminów sprawdzą 🙂

@msniezek @_HolaOla_ @cloudcloud @nat_not potrzebna pomoc 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

madzialena_80
#8 Zapaleniec#

No jakoś się uchowało 😕

https://allegro.pl/oferta/skorzane-kozaki-rylko-roz-36-9873100226?utm_source=notification&utm_medium...

Sprzedałam to rok temu a 31 października się wystawiło. Dodam jeszcze, że po tym jak Pani ode mnie kupiła buciki, to aukcja nadal była aktywna. Sama ją zamknęłam dzisiaj....

Sprzedałam w życiu 2 przedmioty na allegro, ale jestem pewna że wpisałam ilość dostępnych sztuk:1 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@madzialena_80 Nigdy nie bądź niczego pewna"tu".

oznacz moderatorów

madzialena_80
#8 Zapaleniec#

Numer aukcji 9873100226

Przedmiot został sprzedany dokładnie 08.12.2019, 11:18

Aukcja była zakończona więc tym bardziej nie rozumiem, czemu się wystawiła ponownie

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@madzialena_80 potwierdzam, oferta została wystawiona dokładnie w dniu 31 października o 14:29. Rzeczywiście miałaś identyczną ofertę w grudniu zeszłego roku. Pewne jest, że nowa oferta nie wystawiła się sama, musiał być w tym udział kogoś  mającego dostęp do Twojego konta - natomiast jak dokładnie została wystawiona, będziemy mogli potwierdzić najpóźniej w poniedziałek. Jeżeli dowiesz się czegoś wcześniej, daj znać.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

madzialena_80
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź. Nikomu nie udostępniam danych do logowania. Więc ew. włam na konto. Czy może to być błąd serwisu przy jakiejś aktualizacji?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@madzialena_80 Czyli krasnoludki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 jest kilka opcji, rok jest naciągany albo była aukcja z czasem wystawienia, lub zapomniana i wisiała do zakupu 🙂 dlatego nie główkuję i czekamy na adminów, rozjaśnią sprawę 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Zaplanowane wystawienie może być góra 30 dni do przodu, więc raczej ta druga opcja.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

madzialena_80
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Napiszę

oznacz moderatorów