anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro SMART - a hurtownie

MAMY ROZWIĄZANIE!
AlaN26
#8 Zapaleniec#

Witam,

kolejne pytania mnie nurtują w kwestii wysyłki towaru do Kupującego...

1.  Jak to wygląda w przypadku hurtowni, która nie ma w swojej ofercie SMART lecz kurierów i generalnie nie obsługuje zwrotów do paczkomatów i innych stacjonarnych form odbioru przez hurtownię - wyłącznie kurier i to zrozumiałem ponieważ nie będą jeździć odbierać paczek z paczkomatów lub Żabek 🙂  Chodzi mi o to czy wykupując Smarta w Allegro jestem wstanie to załatwić - tzn. np. Kupujący wkłada paczkę zwrotną do paczkomatu a hurtownik dostaje ją do swojej siedziby? czy taka forma odpada?

2. Podobne pytanie odnośnie wysyłkę przez hurtownika do paczkomatu - tzn. ja wykupuję Allegro Smart dla sprzedających następnie do hurtownika przyjeżdża kurier (dostawca związany umową z Allegro) np. Inpost-paczkomaty i paczka jest umieszczana w paczkomacie docelowym wybranego przez Kupującego?

 

Pytam ponieważ chciałbym uniknąć korzystania wyłącznie zawsze płatnych (dla Kupującego) form dostawy zapewnianych przez hurtownię...

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Paweł

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
kostas11
#21 Demiurg#

@AlaN26 

1 zwrot smart wraca na adres nie do żabki 🙂

2 smarta dla sprzedawców się nie wykupuje 😞 tak odbiera z hurtowni i umieszcza w paczkomacie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AlaN26
#8 Zapaleniec#

 

@kostas11 

Super - dziękuję 🙂

 

..o tak przepraszam - Smarta można dostać... 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@AlaN26 smart sam wskoczy jak spełnisz warunki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów