anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro smart

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

witam, chciałabym włączyć metodę smart, ale nie wiem jak mam to zrobić. Dziękuję za linki z instrukcją, przeczytałam z 50-siąt razy, i wydaje mi się, ze wszystkie warunki spełniam. zaznaczę, iż jestem początkującym sprzedawcą, i może czegoś nie rozumiem ?  5 pozytywnych opini, ocena kupujących - 100% , nr przessyłęk- 100% , wysyłka w terminie - 83% (choc nie wiem dlaczego, wysyłąłam błyskawicznie), udostepniam 3 metody dostawy: paczkomat, kurier DPD , kurier UPS , Kurier In Post) 

A moze zapytam: po jakim czasie, spełnienia warunków, włącza się smart?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@larraa_aa wszystko masz poprawnie i sam wskoczy ( jedyne co to nie masz pewnie 5 komentarzy od różnych kupujących )  poczekaj na kolejne komentarze, co by był każdy od innego kupującego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za odp, mam od różnych kupujących , no ale poczekam- nie mam wyjscia , tylko trudniej się teraz handluje, nie będac smart 😉   🙂

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@larraa_aa

Jeśli masz 5 komentarzy od różnych kupujących to Smart powinien już wskoczyć. A skoro tak nie jest to znaczy, że nie chodzi o komentarze i czekanie nic ci nie da.

oznacz moderatorów

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

może powinnam zgłosić ten fakt allegro, bezpośrednio? Czy oni wtedy zweryfikują moje konto, i ew wskażą przyczynę?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Te 5 komentarzy pozytywnych musi być od pięciu różnych kupujących. Poza tym przeczytaj dokładnie o metodach dostawy Smart; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...

oznacz moderatorów

larraa_aa
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za odp, tak, mam od różnych..., i staram się postępowac wg wyzej wskazanych inormacji. uzbroję się w cierpliwosć, moze wskoczy. 

oznacz moderatorów