anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro - szary przycisk do wypłaty środków - PayU

MAMY ROZWIĄZANIE!
vvtrader
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

   zastanawiam się, dlaczego po otrzymaniu wpłaty od kupującego - pobraniu etykiety - nie mogę wypłacić środków zgromadzonych na PayU? Martwi mnie to trochę - gdyż mam obawy z nadaniem przesyłki - boję się, czy nie zostanę bez towaru i bez pieniążków jednocześnie.

   Do tej pory nie było żadnych problemów.

Pozdrawiam serdecznie

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz wpłatę od kupującego to musisz wysłać towar, szary przycisk to już twoja sprawa. Może zacznij od wyczyszczenia przeglądarki albo:

Wypłać dostępne środki (5)

przycisk do wypłat. Przycisk jest aktywny wyłącznie, gdy masz dostępne środki i aktywna jest usługa PayU lub Przelewy24. Jeśli ustawisz automatyczne wypłaty, wówczas środki będą wypłacane na Twój rachunek zgodnie z określonymi przez Ciebie ustawieniami wypłat. Zawsze możesz zlecić wypłatę na żądanie – czyli poprzez kliknięcie w przycisk. Jeśli w ustawieniach wybrałeś wypłatę na żądanie, wówczas musisz wypłacać środki własnoręcznie – czyli poprzez kliknięcie w przycisk.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@vvtrader Napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i domagaj się odblokowania wypłat. To są Twoje pieniądze. Czasem już samo zgłoszenie na tym forum powoduje, że wypłaty stają się możliwe. 

oznacz moderatorów
vvtrader
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję, nigdy takiego problemu nie miałem - fakt, gdyż od roku byłem tylko kupującym 🙂 Oczywiście, tak zrobię.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vvtrader, z tego, co widzę, udało Ci się zlecić wypłatę dziś po godzinie 18. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów