anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zamowienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
ILONA1110
#1 Nowicjusz#

Anulowałam zamówienie, bo przesyłka.nie dotarła w wyznaczonym terminie. Po wystosowaniu żądania o zwrot pieniędzy sprzedawca wysłał paczkę. Czy mam ją odebrać i zwrocic? Czy nie odbierać? Ja już nie chcę tego towaru. Kupiłam gdzie indziej. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
komis-bell
#21 Demiurg#

@ILONA1110 Jeśli sprzedający nadał paczkę po tym jak złożyłaś oświadczenie o odstąpieniu od umowy to przesyłki nie musisz odbierać.

Złożyłaś oświadczenie o odstąpieniu od umowy czy tylko "wystosowałaś żądania o zwrot pieniędzy"?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ILONA1110 Jeżeli wysłał po anulowaniu, zwrocie to jej nie odbieraj, sprzedający zrobił to wbrew twojej decyzji, po odstąpieniu od umowy zakupu towar już nie jest Twoja własnością, sprzedający musi zwrócić Ci środki niezwłocznie. Jakby były problemy ze sprzedającym to otwórz dyskusję, masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów
ILONA1110
#1 Nowicjusz#

Odstąpiłam od umowy, została założona dyskusja, sprzedawca /firma/  napisał, żeby dać mu jeszcze szanse, nie zgodziłam się a mimo to nadal paczkę. Ktoś z obsługi allegro radzi odebrać paczkę i nadać zwrot. Kod zwrotu już wygenerowałam.

oznacz moderatorów