anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

APELACJA ZMIANY - Po kupieniu przez kupującego i nie opłaceniu allegro zdejmuje aukcje - lokalnie

KakaPlaying
#2 Obserwator#

Prosze o odzew bo to nie są żarty, ludzie nie mogę sprzedawac normalnie na allegro lokalnie - ktoś ma 100 sztuk rzeczy jak ja, ktoś wchodzi celowo kupie i nie opłaca zamówienia, allegro zdejmuje taką aukcje BO SIE SPRZEDAŁO, to żart i nie powinno tak być.

 

Sprzedaje sie wtedy jak ktoś opłaci a nie rozpocznie. Ktoś notorycznie jak widze kupuje i nie opłaca z multi kont robi co chwile nowe. Nie mogę sprzedawac, stoi to w miejscu to już nie jest smieszne.

 

PROSZĘ O NAPRAWĘ TEGO, ABY PRZESTAŁO ZDEJMOWAC AUKCJE BO KIMŚ KTO TYLKO DODA TO DO KOSZYKA NAPRAWDĘ BO NIE TYLKO JA MAM Z TYM PROBLEM

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@KakaPlaying Nie wprowadzimy takiej zmiany, bo nie ma możliwości by to funkcjonowało w inny sposób. Kupujący ma 5 dni na opłacenie zakupu. Gdyby w tym czasie ogłoszenie było wciąż widoczne, to ktoś inny mógłby dosłownie odebrać zakup pierwotnemu klientowi. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

Powszechnie wiadomo, że Allegro Lokalnie jako miejsce do kupowania/sprzedawania, jest kiepskim żartem, ale ten stan najczęściej potwierdza się dopiero przy próbie korzystania z niego. Wtedy rzeczywiście jest nieśmiesznie. I to bardzo.

No, ale takie było, jest i będzie Allegro Lokalnie i to się nie zmieni - potwierdzają to nawet pracownicy Allegro.

 

oznacz moderatorów