anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja dla WOŚP i odbiór osobisty

Cathrynek91
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry wszystkim, mam następującą sytuację. Wystawiłam któryś już przedmiot na aukcji dla WOŚP, jako opcję dostawy podałam odbiór osobisty w punkcie po przedpłacie ale już dwa razy spotkałam się z informacją od kupujących, że tej opcji nie ma lub i tak strona chce, by wybrać forme wysyłki (Poczta Polska albo Paczkomaty).

Z jednym kupującym spotkałam się osobiście, mieszka rzut beretem. Otrzymałam płatność do ręki z prośbą o wpłacenie na konto Fundacji, co nie stanowi problemu - teraz zastanawiam się, jak zamknąć aukcję bez szkody dla kupującego. Czy po anulowaniu przeze mnie aukcji on z automatu będzie miał jakąś adnotację lub blokadę konta?

Proszę o radę. Z góry dziękuję.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Cathrynek91 chętnie sprawdziłbym, dlaczego kupujący nie widzą/nie widzieli tych opcji - gdybyś podała przykładowy numer aukcji, w której ten problem występuje.

Nie zablokujemy konta kupującego ani nie będzie on miał żadnej adnotacji w przypadku braku płatności przez system, nie martw się.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Cathrynek91
#7 Wielbiciel#

Podaję numer oferty: 8823371365.

Z góry wielkie dzięki 🙂

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Ustaw przynajmniej jeden punkt tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru - powinno być OK.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów