anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja WOŚP - zakończone licytacje i co dalej?

alisecret
#1 Nowicjusz#

Cześć, pytanie może się wydawać naiwne, ale nigdy wcześniej niczego nie wystawiałam. Moje aukcje na wośp się zakończyły. I teraz co? Czy kupujące wpłaca pieniądze do allegro? Czy bezpośrednio na wośp?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@alisecret Klient powinien opłacić licytację przez Allegro Finanse. Wtedy kwota za przedmiot zostanie przekazana do fundacji, a koszty dostawy trafią na Twoje saldo.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malsek13
#8 Zapaleniec#

Podpinam się pod pytanie alisecret i dodaję swoje. Skąd będę wiedziała że zakończona licytacja została opłacona i czy mogę już wysłać wylicytowany przedmiot ??

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malsek13 Dostaniesz powiadomienie a opłata za wysyłkę będzie zaksięgowana tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malsek13
#8 Zapaleniec#

Jeśli mogę jeszcze raz prosić o pomoc..... przygotowuję zlecenie przesyłki przez Allegro miniKurier24 InPost, dostaję komunikat że nie posiadam środków na opłacenie przesyłki i przekierowuje mnie na doładowanie konta. Co robię źle że przesyłka nie jest opłacona z środków które wpłynęły na moje Allegro ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@malsek13 Nie, przesyłka jest opłacana przez sprzedającego. Środki na to masz na swoim saldzie Allegro Finanse, po prostu musisz je wypłacić na swoje konto bankowe. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

malsek13
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, po prostu źle kombinowałam że to jest jakoś połączona transakcja 😉

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@alisecret Kupujący opłaca aukcje wraz z kosztem dostawy. Kwotę za zakupiony przedmiot allegro przelewa na WOŚP a koszt dostawy na Twoje konto . Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłasz na adres kupującego podany przez allegro.

oznacz moderatorów