anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przy nadawaniu paczki Allegro DPD za pobraniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
IWAKOSC
#7 Wielbiciel#

Witam,

przy nadawaniu paczki Allegro DPD za pobraniem pojawia się błąd przy wartości ubezpieczenia

"Błąd przetwarzania

Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano <10 cyfr>.<2 cyfr>)"

wartość ubezpieczenia 117,60 zł. próbowałam zmienić "." na "," i nadal występuje ten sam błąd

nr zamówienia f5344111-b4dc-11ec-95b7-d7a702a00782

proszę o pomoc. dziękuję  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
101 ODPOWIEDZI 101
SOSNOWIECokazje
#9 Pomysłodawca#

przez opcje "za podbraniem" nie możemy nadawać paczek czy dziś ten problem bedzie rozwiazany??

oznacz moderatorów
agroskladmaszewo
#8 Zapaleniec#

Podbijam, również nie mogę nadać paczki.

agroskladmaszewo_0-1649232783385.png

Pomimo, że kwota wpisana jest dobrze. Występuje to tylko przy przesyłkach pobraniowych.

oznacz moderatorów
leadmar2
#7 Wielbiciel#

Komunikat brzmi" "Błąd przetwarzania. Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano<10cyfr>.<2cyfr>)" Proszę o szybkie rozwiązanie problemu.

oznacz moderatorów
Grubaryba2020
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam tak samo

oznacz moderatorów
lepszeauto_pl
#7 Wielbiciel#

Witam.. u nas ten sam problem 😞

Błąd przetwarzania

Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano <10 cyfr>.<2 cyfr>)

Prosimy o pomoc @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
niko2314
#8 Zapaleniec#

i co już drugi dzień, nie działa usługa. Mam nadzieję że powiadomicie odbiorców DPD pobranie że występuje opóźnienie z winy Allegro, czy zgonicie na sprzedawców?

oznacz moderatorów
Gralandik
#7 Wielbiciel#

To samo zam 01282082-b579-11ec-b33e-132b97fe1a50

oznacz moderatorów
barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  witam. Prosze o pilną pomoc. Nie mogę nadać jednego zamówienia ponieważ cały czas wyskakuje mi błąd w wartości A wlasciwie  formacie "wartość ubezpieczenia". Problem w tym że nic tam nie zmieniam. Pozostałe 11 paczek  nadalam  bez problemu a  przy jednej i tej samej jest problem za każdym razem, niezależnie z jakiego urządzenia to robię. Proszę o pomoc i wskazówki  jak mogę to nadać jak najszybciej. Dziękuję.  

Aaa... nadaje poprzez allegro. I chodzi o przesyłkę dpd.  I jeśli to istotne to jedyna w dzisiejszym dniu przesyłka pobraniowa (wartość to raptem 40.87)

oznacz moderatorów
f2s
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry

Podczas próby generowania listu dla DPD POBRANIE finalnie wyświetla mi się to:

Błąd przetwarzania

Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano <10 cyfr>.<2 cyfr>)

Masakra z Wami!!! Co chwilę zmieniacie i niby ulepszacie,a my tylko na tym tracimy. Stary system działał i wszystko grało,a co raz większe zmiany to większe kłopoty... Spowodujecie,że ludzie będą odchodzić od sprzedaży na Allegro,bo to my dostajemy rykoszetem za niewysłaną paczkę,a Wy macie to w d.... 

Nr zamówienia:

81e77401-b560-11ec-8d9c-c5853f089608

Pozdrawiam.......

oznacz moderatorów
cwk_rzadowa
#2 Obserwator#

Etykieta ruszy jeżeli zaokrąglicie kwotę

oznacz moderatorów
Drew_Mistrz
#8 Zapaleniec#

U mnie ten trik nie działał,inna sprawa,że paragon już wystawiony...

oznacz moderatorów
IncaPharma
#2 Obserwator#

Dzień dobry, mam identyczny problem. Wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

oznacz moderatorów
IncaPharma
#2 Obserwator#

Również dołączam się do prośby o rozwiązanie problemu:

Nr. Zamówienia : b5b80da2-b51d-11ec-a839-1dc117cfa750

oznacz moderatorów
Igipak
#7 Wielbiciel#

witam, próbuje nadac przesyłkę ale wyskakuje mi błąd 

Błąd przetwarzania

Pole "Wartość ubezpieczenia" zawiera błędne dane: liczba spoza przedziału (oczekiwano <10 cyfr>.<2 cyfr>).

Jest to przesyłka za pobraniem, nigdy wcześniej nie było takiego problemu wartość ubezpieczenia zawsze odpowiadała wartości zamówienia. Już probowałam różne kombinacje ale nadal wyskakuje błąd. Czy ktoś jest w stanie coś poradzić co zrobić w tej sytuacji ?

 

oznacz moderatorów
automikulindak
#9 Pomysłodawca#

Zaokrąglij sumę do całych złotówek ale w dół - w pobraniu i ubezpieczeniu

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Bardzo Wam dziękuję za wszystkie zgłoszenia i przykłady, które wskazaliście. Błąd jest już naprawiony, dlatego problemy nie powinny występować. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
automikulindak
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem , że jak wcześniej wydrukowałem list wstawiając niższa kwotę pobrania i ubezpieczenia / pomniejszoną o grosze czyli zaokrągloną w dół /  to mogę go wyrzucić . Teraz mogę wydrukować  poprawny list z prawidłową kwotą i zostanę obciążony tylko za jedną przesyłkę

oznacz moderatorów
automikulindak
#9 Pomysłodawca#

Stuk puk - czy jest z nami moderator? Można prosić o odpowiedź na ostatni post

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@automikulindak Skonsultuję tę kwestię, ale podaj mi proszę o jakie zamówienie dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
automikulindak
#9 Pomysłodawca#

 Zamówienie a5bffa12-b53c-11ec-afb8-fb21d39ca204   - wydrukowałem nowa nalepkę z właściwą kwota pobrania i nadałem paczkę. Nalepka wcześniej wydrukowana  /z kwotą zaokrągloną w dół / nie została wykorzystana  czyli za taka przesyłkę DPD nie powinno pobrać pieniędzy

oznacz moderatorów