anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne przeliczenie PLN na EUR za oferowany towar

duppaucom
#1 Nowicjusz#

Witam, mam bardzo krytyczny problem. Jestem krótko na koncie biznesowym Allegro.cz i oferuję lustrzaną sprzedaż na Allegro.pl. Głównie testuję Allegro i uczę się z niego korzystać. Niedawno założyłem drugie konto na Allegro.pl w szybkiej rejestracji. Towar mogę oferować głównie na terenie Polski oraz innych krajów UE gdzie można zapłacić w EUR. I tam napotkałem ogromny problem. Ceny są błędnie przeliczane z PLN na EUR na moim koncie handlowym Allegro.pl Cena w euro jest 5,3 razy niższa niż w złotówkach. Problem jest dobrze widoczny na stronie początkowej, na której ustawiona jest zmiana waluty. Problem występuje nawet po zmianie języka i ustawień regionalnych. Klient widzi więc absurdalnie niskie ceny. Nie wiem, czy to jakiś błąd w skrypcie, czy kompilatorze kodu.Testowałem różne przeglądarki, VPN, tryb incognito, czyszczenie pamięci podręcznej i ciasteczek, bez efektu. Po umieszczeniu towaru w koszyku lub złożeniu zamówienia bezpośrednio przeliczenie PLN na EUR jest prawidłowe. Tak więc początkowa lista produktów i przeliczanie walut na pierwszej stronie to ogromny problem. Skontaktowałem się też z allegro.pl
Dzięki za pomoc
Kamil @w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@duppaucom dziękuję za wiadomość! Muszę poprosić Ci o cierpliwość, sprawa jest konsultowana i otrzymasz od nas odpowiedź w korespondencji e-mailowej w sprawie nr 3483783. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

duppaucom
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za szybka odpowiedz. Chciałem się tylko upewnić, czy sam nie ustawiłem czegoś źle w koncie Allegro. Poza tym jestem bardzo zadowolony z obsługi Allegro.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@duppaucom miło mi to czytać 🙂 Mam nadzieję, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów