anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne wyświetlanie ofert wielowariantowych

Agnarkowelove
#7 Wielbiciel#

Mam problem z wyświetlaniem ofert wielowariantowych. Wszystkie oferty jakie mam wystawione na koncie powinny być ze sobą połączone. W zakładce wielowariantowość mam wszystko dobrze ustawione - połączone, produkty są ze sobą połączone wspólnym kolorem i dochodzi jeszcze do tego parametr długości smyczy na które oferty się dzielą. Tam wygląda wszystko poprawnie, a mimo to w ofertach cuda się dzieją. Nie są wyświetlane wszystkie dostępne warianty i długości i co oferta to warianty wyświetlają się inaczej . Prosiłbym o pomoc

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agnarkowelove Cześć. Zapewne w Twoich ofertach jest włączona wielowariantowość produktowa, a nie ofertowa. 

Z artykułu https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/czym-sa-warianty-produktowe-4RKPG2ZgnFX pobierzesz specjalny plik. Uzupełnij go i prześlij go nam przez formularz, pomożemy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ectro
#7 Wielbiciel#

A nie ma możliwości po prostu by w moich ofertach wyłączyć wielowariantowość produktową i włączyć ofertową?  

Trochę nie rozumiem tego pliku z szablonem jak wypełnić by było poprawnie. 

W ofercie mam smycze dostępne w ok 13 kolorach i w każdym kolorze dostępne są po ok 6-7 wariantów długości. To jak wypełnić ten plik?

Smycze np. czerwone mam wszystkie niezależnie od długości wpisać jako variant_1, wszystkie długości niebieskich jako variant_2 itd z każdym kolorem? Albo wszystkie kolory i długości jako jeden wspólny variant? Jak to podzielić/połączyć by było dobrze? 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ectro Wielowariantowość produktowa jest uruchomiana na całą kategorię. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wielowariantów produktówych, to zapraszam tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Ectro
#7 Wielbiciel#

A mogę prosić o odpowiedź na resztę wiadomości ?

Trochę nie rozumiem tego pliku z szablonem jak wypełnić by było poprawnie. 

W ofercie mam smycze dostępne w ok 13 kolorach i w każdym kolorze dostępne są po ok 6-7 wariantów długości. To jak wypełnić ten plik?

Smycze np. czerwone mam wszystkie niezależnie od długości wpisać jako variant_1, wszystkie długości niebieskich jako variant_2 itd z każdym kolorem? Albo wszystkie kolory i długości jako jeden wspólny variant? Jak to podzielić/połączyć by było dobrze? 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ectro Musisz wypisać wszystkie numery ofert (każdy rozmiar i każdy kolor) w kolumnie C w pliku w zakładce "Szablon". Każdy rozmiar i każdy kolor to osobny wariant. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agnarkowelove
#7 Wielbiciel#

Witam.  Wysłałem uzupełniony plik 11 dni temu i niestety nadal błędnie się wszystko wyświetla. Czy jakiekolwiek zmiany został przez serwis już wproadzone i nie przyniosły one efektu, albo po prostu moje zgłoszenie nie zostało nadal rozpatrzone, a jeżeli nie to kiedy mogę spodziewać się rozwiązania problemu?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Agnarkowelove Bardzo mi przykro, ale nie jestem w stanie niczego przyśpieszyć. Zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafiają. Z tego też powodu, pisanie kolejnych wiadomości w wątku może wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów